Podziękowania

i

Autor: Shutterstock, Policja Podziękowania

Piękne!

"Brakuje mi słów". Napisała list do komendanta. Całe miasto usłyszało o sierżancie Radosławie

2023-05-29 10:18

Mieszkanka Torunia doceniła starszego sierżanta Radosława Siudę. Do Komendy Miejskiej Policji wpłynął piękny list. Kobieta przekazała w nim sporo ciepłych słów, bo dzięki funkcjonariuszowi nie straciła ogromnej sumy pieniędzy.

Policjanci z Torunia mogą być dumni z kolegi. Starszy sierżant Radosław Siuda wykazał się profesjonalizmem. - Przeprowadzone przez niego dochodzenie w sprawie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 90 tysięcy złotych doprowadziło do zgromadzenia materiału dowodowego przeciwko podejrzanemu, pozwalającego na przedstawienie zarzutów podejrzanemu w tej sprawie  - informuje st. sierż. Sebastian Pypczyński z biura prasowego KMP w Toruniu.

Toruń. Napisała list do komendanta. Podziękowała sierżantowi Radosławowi

Kobieta była tak wdzięczna za skuteczną pomoc, jaką uzyskała, że postanowiła przekazać szefowi toruńskich policjantów pisemne podziękowania dla funkcjonariusza.

- Chciałabym na Pana ręce złożyć podziękowanie i wyrazy uznania i wdzięczności dla p. Radosława Siudy (…) wykazał się dużą wiedzą, cierpliwością i profesjonalizmem w mojej sprawie. Brakuje mi słów, by wyrazić swą wdzięczność - napisała torunianka.

- Każde przejawy uznania i sympatii ze strony mieszkańców są dla policjantów bezcenne, bez względu na to, w jakim wydziale pełnią służbę, bo świadczą o tym, że dostrzegacie i doceniacie państwo naszą służbę - podkreśla st. sierż. Sebastian Pypczyński z KMP w Toruniu.

Zdjęcie tego sympatycznego listu prezentujemy pod tekstem. Redakcja "Super Expressu" gratuluje policjantowi postawy i skutecznie poprowadzonej sprawy.

List torunianki przesłany do KMP w Toruniu. Podziękowania dla starszego sierżanta Radosława Siudy

i

Autor: KMP w Toruniu List torunianki przesłany do KMP w Toruniu. Podziękowania dla starszego sierżanta Radosława Siudy
Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Bohaterowie z kreskówek myli okna w szpitali dziecięcym w Toruniu i umilali pobyt małym pacjentom