Niewiele chmur na niebie nad Toruniem

i

Autor: Super Express Toruń Z godziny na godziny przybywa chmur. Prognoza pogody na wtorek dla Torunia / Zdjęcie poglądowe

Brzydka pogoda w Toruniu. Prognozy nie są optymistyczne

2021-09-21 8:10

Prognoza pogody na wtorek (21.09.2021) dla Torunia zwiastuje chłód i niestety również opady deszczu. Meteorolog Rafał Maszewski przekazuje, że z godziny na godzinę będzie przybywać chmur. Więcej szczegółów znajdziecie na se.pl/torun poniżej.

Brzydka pogoda w Toruniu. Prognozy nie są optymistyczne

Poranek w Toruniu wprawdzie nie przyniósł wielu chmur, ale za to trzęśliśmy się z zimna. Niestety we wtorek (21.09.2021) nie ma szans na powiew lata. Słońce dominuje na niebie, ale jak podkreśla na swoim portalu ceniony meteorolog Rafał Maszewski - pozostajemy w bardzo chłodnej masie powietrza która po południu ogrzeje się do około 14 stopni. - Do godzin południowych sporo słońca i dopiero po południu zacznie od północnego zachodu przybywać chmur - wieczorem okresami możliwy jest deszcz - pisze autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Legenda klubu odchodzi z Apatora Toruń. Jest potwierdzenie

- Północno zachodni wiatr powieje z umiarkowaną prędkością, nieco obniżając temperaturę odczuwalną. Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne na obniżonym poziomie, a warunki biometeorologiczne będą obojętne - przekazuje Rafał Maszewski, autor i właściciel pogodawtoruniu.pl.

Deszcz i przelotne opady zostaną z nami aż do końca bieżącego tygodnia. Bliżej weekendu zrobi się nieco cieplej. Na termometrach zobaczymy 18-19 stopni. W najbliższych dniach wiatr może być dość silny. O ewentualnych utrudnieniach związanych z pogodą będziemy was na bieżąco informować w naszym lokalnym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Zawody strażaków The FireFit Champoinships na Rynku Nowomiejskim w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE