Wtargnęli do ALDI i ukradli kawę za 1000 zł. Szuka ich policja z Torunia

i

Autor: KMP w Toruniu Policjanci z Torunia proszą o pomoc wszystkich tych, którzy mają jakąkolwiek wiedzę na temat złodziei z ALDI

Toruń: Wtargnęli do ALDI i ukradli kawę za 1000 zł! Policja prosi o pomoc [WIDEO]

2021-09-20 16:29

Złodzieje zaatakowali w ALDI przy ul. Kościuszki w Toruniu. Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują mężczyzn, którzy ukradli kawę wartą blisko tysiąc złotych. - Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze proszą o pomoc świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Toruń: Wtargnęli do ALDI i ukradli kawę za 1000 zł! Policja prosi o pomoc [WIDEO]

Funkcjonariusze z Torunia mają nadzieję, że moc internetu pomoże im w prowadzonej przez nich sprawie. Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują sprawców przestępstwa, do jakiego doszło 16 lipca tego roku w Toruniu w jednym z marketów przy ul. Kościuszki. - Dwóch mężczyzn ukradło kawę wartą blisko tysiąc złotych. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczni są sprawcy - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciom, zamieszczonym w galerii i materiałowi wideo!

Czytaj też: Autokar z dziećmi wypadł z drogi! Fatalny wypadek w Wytrębowicach [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyzn na nagraniu o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście przy ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112. Informacje można przekazać anonimowo - zapewnia asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Policjanci niejednokrotnie przyznawali, że publikacje poszukiwanych w mediach bardzo pomagają ich w poszukiwaniach. Być może któryś z naszych czytelników będzie miał cenne informacje!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do polskiej policji?
Ukradli kawę wartą tysiąc złotych. Szuka ich policja z Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE