Burze i deszcz to realny scenariusz. Są też dobre wieści [Pogoda Toruń 6.06.2022]

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Burze i deszcz to realny scenariusz. Są też dobre wieści [Pogoda Toruń 6.06.2022]

Burze i deszcz to realny scenariusz. Są też dobre wieści [Pogoda Toruń 6.06.2022]

2022-06-06 5:00

Pogoda Toruń 6.06.2022. Prognoza dla grodu Kopernika i województwa kujawsko-pomorskiego to mieszanka dobrych i złych wieści. Będzie bardzo ciepło, ale mieszkańcom tego regionu grożą też burze i deszcze. Sprawdźcie najnowsze doniesienia eksperta Rafała Maszewskiego.

Pogoda Toruń 6.06.2022. Przed mieszkańcami województwa kujawsko-pomorskiego niespokojny początek tygodnia. Mogą się pojawić przez wielu nielubiane zjawiska meteo. - W poniedziałek pojawi się sporo chmur pierzastych przez które przeświecać będzie słońce - na koniec dnia od zachodu mogą wkraczać opady i może zagrzmieć, ale nie jest to jeszcze przesądzone. Po południu temperatura powietrza wzrośnie do około 26 stopni. Będzie bardzo ciepło lub gorąco, ale poranek będzie dość chłodny - pisze Rafał Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Pożar domu w Grębocinie. Niszczycielski ogień zabrał ich dobytek [ZDJĘCIA]

- Południowy, okresami południowo wschodni wiatr będzie umiarkowany, w połowie dnia dość silny w porywach do 45 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie spadać, a warunki biometeorologiczne będą obojętne - dodaje Rafał Maszewski, ceniony ekspert od pogody z Torunia.

Pogoda Toruń 6.06.2022. Prognoza na tydzień

We wtorek (7.06.2022) zostaną z nami te warunki, do których zdążymy się przyzwyczaić dzień wcześniej. Może być ciut chłodniej, do 23-24 stopni, ale nadal będą to przyjemne temperatury. Przelotne deszcze i burze mogą męczyć torunian aż do czwartku. Sytuację pogodową będziemy analizować na bieżąco. Ciśnienie w granicach 1004 - 1010 hPa, a wiatr momentami umiarkowany. Jeżeli pojawią się utrudnienia komunikacyjne związane z warunkami atmosferycznymi, to poinformujemy o tym na stronie se.pl/torun.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy lubisz spacerować po toruńskiej starówce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE