Po toruńskiej trylogii kryminalnej, tym razem ruszamy do Chełmży

i

Autor: fot. robertmalecki.pl Po toruńskiej trylogii kryminalnej, tym razem ruszamy do Chełmży

Była toruńska trylogia kryminalna, teraz czas na Chełmżę [AUDIO]

2018-09-28 14:10

Po toruńskiej trylogii kryminalnej ("Porzuć swój strach", "Najgorsze dopiero nadejdzie", "Koszmary zasną ostatnie") z błyskotliwym dziennikarzem Markiem Benerem w roli głównej, przenosimy się tym razem do nieco sennej i zimowej Chełmży.

Robert Małecki, autor kryminałów, przedstawia nam komisarza Bernarda Grossa w swojej najnowszej książce pod tytułem „Skaza”. I już zapowiada, że z tym dociekliwym, mocno doświadczonym przez życie policjantem, jeszcze się spotkamy. W przygotowaniu jest „Wada”.

Czytaj też: Symbol ul. Wiązowej w Toruniu stwarza zagrożenie. Co dalej ze słynnym drzewem? [FOTO, AUDIO]

Dlaczego Chełmża, którą raczej przejeżdżamy niż zwiedzamy, została drugoplanową bohaterką nieformalnego śledztwa – o tym mówi sam autor.


Więcej pytań o „Skazę” możemy zadać Robertowi Małeckiemu już w sobotę (29.09) w toruńskiej Książnicy Kopernikańskiej. Początek spotkania o 16.00, wstęp wolny.

Natomiast 18. października toruński „kryminalista” spotka się z czytelnikami w Chełmży. Szczegóły też na stronie www.robertmalecki.pl

Sprawdź na murator.pl: Metamorfoza starej stodoły w nowoczesny dom z designerskim wyposażeniem


Oglądaj "Trudne Sprawy"
 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE