Policja

i

Autor: KPP Toruń

Społeczeństwo

Chciała uszkodzić auto byłego partnera. Miała pecha

2023-09-27 11:10

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach, koło Torunia, podczas nocnej służby zauważyli tuz po północy kobietę, która trzymając w dłoni kamień, uderzała w szyby zaparkowanego samochodu renault.

Zniszczenie pojazdu

Jak się okazało podczas sprawdzania tożsamości, zatrzymaną okazała się być 31-letnia mieszkanka gminy Obrowo, która nie reagowała na polecenia policjantów. - Kobieta była pod wyraźnym działaniem alkoholu, awanturowała się i próbowała odejść z miejsca - mówi asp. Dominika Bocian, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Toruniu. - Samochód, przy którym ją zastali mundurowi, miał wybite dwie szyby i uszkodzoną część karoserii. Kobieta dalszą część nocy spędziła w izbie wytrzeźwień, a następnie została przewieziona do policyjnej celi.

Plan zemsty

Mundurowi dokładnie sprawdzili uszkodzony samochód o powiadomili o incydencie jego właściciela, od którego przyjęli zawiadomienie o popelnieniu przestępstwa. Podejrzanej przedstawiono zarzut zniszczenia mienia.

Z wyjaśnień zatrzymanej kobiety wynikam że chciała zrobić na złość byłemu partnerowi i dlatego zniszczyła auto sądząc, że jest ono jego własnoscią. Pomyliła się jednak i wybrała pojazd zupełnie innego mężczyzny.

Za popełnione przestępstwo grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: Chciała uszkodzić auto byłego partnera. Miała wielkiego pecha