Brawo dla nich!

Choroba nie dawała żyć 5-letniej Zuzi. Wspaniały gest policjantów! Łzy płyną po policzku

2023-04-18 8:29

5-letnia Zuzia z Torunia właśnie kończyła długotrwałe leczenie. Rodzice dziewczynki poprosili policjantów o pomoc w sprawieniu jej niespodzianki. Funkcjonariusze stanęli na wysokości zadania i dziewczynka uśmiechała się od ucha do ucha. Zobaczcie szczegóły i zdjęcia w naszym serwisie!

Kiedy policjanci z Torunia otrzymali nietypową prośbę od taty 5-letniej Zuzi, natychmiast podjęli działania, aby ją spełnić. Dziewczynka marzy o wstąpieniu w szeregi policji, więc niespodzianką miało być spotkanie z funkcjonariuszami. - Dziewczynka, następnego dnia, miała zakończyć długotrwałe leczenie, więc rodzice chcieli, by ten dzień był dla niej wyjątkowy. Dzielnicowi ustalili, kiedy Zuzia wraca od lekarza i przyjechali do niej na spotkanie - niespodziankę - wyjaśnia mł. asp. Dominika Bocian z biura prasowego KMP w Toruniu.

Policjanci z Torunia spotkali się z 5-letnią Zuzią. Wspaniały gest

5-latka otrzymała w prezencie od mundurowych misia policjanta, który bardzo się jej spodobał. Dziewczynka była bardzo podekscytowana spotkaniem z funkcjonariuszami i zadawała im bardzo wiele pytań. Policjanci rozwiewali wszelkie jej wątpliwości dotyczące codziennej służby. Zaprezentowali także 5-latce radiowóz - dodaje mł. asp. Bocian.

Policjanci byli pod wrażeniem tego, że dziewczynka zaczyna się już odpowiednio przygotowywać do służby, jest nie tylko bardzo dzielna, ale pochwaliła się też własną policyjną czapką, z którą się nie rozstawała. Wiele wskazuje na to, że Zuzia będzie w przyszłości realizować swoje marzenie. 5-latka przekazała funkcjonariuszom konkretną deklarację. 

- Spotkanie z naszą małą koleżanką zakończyło się jej obietnicą, że kiedy dorośnie „zamieszka z policjantami w komisariacie". Zuzi życzymy spełnienia tych wielkich i małych dziecięcych marzeń oraz dużo beztroski. Nieco starsze osoby, które mają podobne marzenia o wstąpieniu do służby, zapraszamy na naszą stronę internetową - podsumowuje rzeczniczka prasowa toruńskiej komendy. Zdjęcia ze spotkania Zuzi z policjantami znajdziecie pod tekstem.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Toruńskie obchody Święta Policji