Ciekawostki

Co łączy Bogusława Lindę, Joannę Koroniewską i Grzegorza Brauna?! Będziecie zaskoczeni!

2022-12-15 12:32

Bogusław Linda, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Grzegorz Braun, Katarzyna Zillmann i jeszcze więcej sław! Co ich łączy? Na portalu se.pl zebraliśmy kilka ciekawostek dotyczących aktorów, polityków, sportowców i muzyków. Zobaczcie wyjątkową galerię i sprawdźcie, dlaczego wylądowali w jednym zestawieniu.

Regularnie pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Uwielbiani sportowcy, cenieni aktorzy, muzycy i kontrowersyjni politycy. Co łączy Bogusława Lindę, Grzegorza Brauna, Wiesława Jagusia, Katarzynę Zillmann i Olgę Bołądź? Odpowiedź jest bardzo prosta - Toruń! Wszyscy urodzili się w grodzie Kopernika. Z wielu tych postaci mieszkańcy Torunia są dumni, a o poglądach niektórych mogą dyskutować godzinami.

Te sławy urodziły się w Toruniu. Zobacz wyjątkową galerię

W galerii sław urodzonych w Toruniu prezentujemy kilka ciekawostek z życia waszych ulubionych aktorów, muzyków i sportowców. Będzie też o politykach, wzbudzających ogromne emocje. Idziemy o zakład, że o niektórych faktach nie wiedzieliście! Jeżeli o kimś ważnym zapomnieliśmy, to śmiało przypomnijcie nam w komentarzach.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy oglądasz "Domówki" Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora?
Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus z Nowej Lewicy i Iwona Michałek z Porozumienia ćwiczą razem na siłowni w Toruniu