Córka naczelnika policji wręczyła egzaminatorowi whisky. Świeżo upieczona mundurowa ma na głowie... policję

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy i Biuro Spraw Wewnętrznych Policji wyjaśniają, czy Kinga Bałuk naruszyła dyscyplinę służbową lub naruszyła prawo. Kobieta przyznała się do wręczenia egzaminatorowi whisky, zdj. ilustracyjne

Policjantka zszokowała wpisami

Córka naczelnika policji wręczyła egzaminatorowi whisky? Świeżo upieczona mundurowa ma na głowie... policję

2023-09-21 22:53

Sprawą zachowania Kingi Bałuk, córki naczelnika policji z Torunia i świeżo upieczonej policjantki, zajęła się komenda wojewódzka w Bydgoszczy i Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Kobieta skończyła niedawno szkołę policyjną w Legionowie, czym pochwaliła się, nagrywając film w czasie jazdy autem. Policjantka ponadto przyznała się do wręczenia egzaminatorowi whisky.

Córka naczelnika policji z Torunia wręczyła egzaminatorowi whisky?

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy i Biuro Spraw Wewnętrznych Policji wyjaśniają, czy Kinga Bałuk naruszyła dyscyplinę służbową lub prawo - informuje Tylkotorun.pl. Córka naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Toruniu kilka tygodni temu pochwaliła się w mediach społecznościowych ukończeniem z wyróżnieniem szkoły policyjnej w Legionowie, o czym oznajmiła, nagrywając film w czasie jazdy samochodem. To nie wszystko, bo świeżo upieczona mundurowa napisała również, że dała swojemu egzaminatorowi whisky. - Mamy dziś egzamin z broni, więc od rana byłam zanieść whisky wykładowcy - poinformowała. Wpisy kobiety, służącej na co dzień w Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie w województwie kujawsko-pomorskim, dotarły już do jej przełożonych.

- Trwają czynności, których celem jest ustalenie, czy doszło do naruszenia dyscypliny służbowej lub w inny sposób naruszono prawo. Sprawę wyjaśnia także Biuro Spraw Wewnętrznych Policji - powiedziała w rozmowie z Tylkotorun.pl mł. insp. Monika Chlebicz, rzeczniczka KWP w Bydgoszczy.

Slang policyjny. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:
Grób zakatowanego Remigiusza z Krosna