Dantejskie sceny koło Golubia-Dobrzynia! Agresor próbował poddusić policjanta

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe Dantejskie sceny koło Golubia-Dobrzynia! Agresor próbował poddusić policjanta

Groza!

Dantejskie sceny koło Golubia-Dobrzynia! Agresor próbował poddusić policjanta

2022-11-23 14:45

Kujawsko-pomorskie: Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-latkowi, który zaatakował interweniujących policjantów. Funkcjonariusze zostali poproszeni o pomoc przez mieszkankę powiatu, ponieważ mężczyzna uszkodził jej samochód. - Gdy mundurowi przyjechali na miejsce, ten całą agresję skierował wobec nich, dlatego usłyszał w sumie 3 zarzuty - informuje nas asp. Justyna Skrobiszewska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

Wydawało się, że to będzie interwencja jakich wiele. W niedzielę (20 listopada 2022 r.) dyżurny golubsko-dobrzyńskiej policji, otrzymał zgłoszenie od mieszkanki powiatu o uszkodzeniu jej pojazdu. Przybyli na miejsce mundurowi zastali znanego z wcześniejszych interwencji 33-latka. - Jak się okazało mężczyzna, powybijał wszystkie szyby w pojeździe zgłaszającej oraz groził jej. W momencie, gdy mundurowi wezwali mężczyznę do zachowania zgodnego z prawem, ten stał się jeszcze bardziej agresywny. Zaatakował ich, a nawet usiłował poddusić jednego z policjantów - relacjonuje asp. Justyna Skrobiszewska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

Golub-Dobrzyń: Zaatakował policjantów. Zarzuty dla 33-latka

Mieszkaniec Golubia-Dobrzynia, szybko został obezwładniony przez interweniujących mundurowych. Trafił do policyjnego aresztu, był trzeźwy. Dzień później mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty. Odpowie między innymi za uszkodzenie mienia, groźby karalne oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących funkcjonariuszy.

- 22 listopada policjanci doprowadzili go do Prokuratora Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu, który zastosował wobec 33-latka poręczenie majątkowe, dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju - podsumowuje asp. Justyna Skrobiszewska.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Wybicie szyby przez agresora na Wyspiańskiego w Elblągu