Dla zabawy ukradł znak drogowy. 15-latek zatrzymany w centrum Torunia

i

Autor: Straż Miejska w Toruniu / Zdjęcie poglądowe "Dla zabawy" ukradł znak drogowy. 15-latek zatrzymany w centrum Torunia

"Pamiątka" z Torunia

"Dla zabawy" ukradł znak drogowy. 15-latek zatrzymany w centrum Torunia

2022-10-05 9:06

Toruń: Strażnicy miejscy zatrzymali 15-latka, który połasił się na... znak drogowy. Ukradł go z ulicy Bulwar Filadelfijski. Nastolatek przyznał, że zrobił to "dla zabawy". Złodziej trafił w ręce policji.

Strażnicy Miejscy z Torunia poinformowali o zdarzeniu, które miało miejsce 30 września 2022 roku na terenie Bulwaru Filadelfijskiego. Trwa tam obecnie remont, który przyniósł spore utrudnienia dla torunian. W związku z tym, możemy tam znaleźć sporo znaków drogowych. Operator monitoringu odnotował, że jedna z przemieszczających się tamtędy osób zabrała stojący na ulicy znak U-6c, oddzielający remontowaną część jezdni. - Dzięki pracy operatora monitoringu funkcjonariusze zatrzymali podejrzane osoby przy ulicy Fosa Staromiejska. Skradziony znak znajdował się już w bagażniku samochodu osobowego, do którego wsiadały zaobserwowane wcześniej osoby - informuje Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy SM w Toruniu.

Toruń: 15-letni złodziej trafił w ręce policji

15-letni chłopak przyznał się do kradzieży i stwierdził, że zrobił to "dla zabawy". Strażnicy przekazali złodzieja policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. Jedno jest pewne - z pozoru niewinna zabawa sprowadziła na niego spore kłopoty.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za kradzieże powinny być surowsze?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty