To koniec

Dzięki pani Basi dwóch graczy Lotto zostało milionerami. To koniec złotej passy. Już nikt nie skreśli u niej "szóstki"

2023-02-03 15:21

Pani Basia to kultowa postać w Toruniu, znana nie tylko wśród graczy Lotto. Przesympatyczna od lat sprzedaje kupony gier Lotto tym, którzy mają o wielkich wygranych i lepszym życiu. Ma też niesamowity dar: przynosi szczęście! To właśnie spod ręki pani Basi wyszły "szóstki" warte miliony. Niestety, to się już nie powtórzy. To koniec pewnej epoki.

Wygrane Lotto w Toruniu już nie wyjdą spod ręki pani Basi

Kolektura Lotto przy ulicy Grudziądzkiej. To tutaj, 11 kwietnia 2015 roku, padła najwyższa, jak dotąd, wygrana w grach Lotto w Toruniu. Gracz wzbogacił się o 13 219 619 zł! Szczęśliwy los sprzedała mu właśnie pani Basia - przesympatyczna pracownica kolektury, która od lat obsługuje tych, którzy marzą o wielkich pieniądzach i lepszym życiu. Torunianie chętnie odwiedzają właśnie ten punkt Lotto. Nic dziwnego! Pani Basia jest po prostu jedyna w swoim rodzaju: zawsze uśmiechnięta, zawsze ma czas na pogaduszki z tymi, którzy marzą o wielkich pieniądzach. W tej kolekturze znają ją wszyscy, pracuje tu od 2013 roku.

- Dostałam drugie życie. Jestem po paskudnej chorobie onkologicznej. To zmieniło moje życie. Cieszę się nim, uśmiecham się, nie szukam problemów - mówi nam, gdy pytamy ją, dlaczego jest taka pełna życie i zawsze się uśmiecha do ludzi.

Gracze Lotto z Torunia uwielbiają panią Basię nie tylko za jej osobowość, ale również za to, że przynosi im szczęście! Kupon, dzięki któremu ktoś wzbogacił się o ponad 13 milionów złotych nie był pierwszym złotym kuponem, który wyszedł spod ręki pani Basi. W swojej zawodowej karierze ma na koncie jeszcze jedną sprzedaną "szóstkę". Wcześniej, gdy pracowała w innym punkcie Lotto przy ul. Strumykowej, jeden z jej graczy wygrał 2 miliony złotych.

Przeczytaj koniecznie: Toruń. Tu wygrywa się miliony w Lotto. W tych niepozornych kolekturach padły szóstki

Pani Basia z najsłynniejszej kolektury Lotto w Toruniu przechodzi na emeryturę

Niestety, dotarły do nas fatalne informacje. Pani Basia nie sprzeda już szczęśliwego kuponu w Lotto. Z końcem stycznia przeszła na emeryturę. - Idę na odpoczynek - mówi pani Basia. - Do stu lat dużo mi jeszcze brakuje - dodaje z uśmiechem.

Gracze Lotto z Torunia nie spotkają jej już w kolekturze przy ul. Grudziądzkiej. Nie wiadomo, czy jeszcze komuś dopisze szczęście i uda mu się wygrać grube miliony. Wiadome jest tylko jedno: kolektura Lotto bez pani Basi to koniec pewnej bardzo pięknej epoki.

Chcesz wiedzieć, które kolektury Lotto w Toruniu przynoszą szczęście? Sprawdź w naszej galerii - KLINIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?