Toruń. Tu wygrywa się miliony w Lotto. W tych niepozornych kolekturach padły szóstki

Tu w Toruniu wygrywa się miliony w Lotto. Aż 12 graczy z grodu Kopernika może się pochwalić wygraną w Lotto wartą ponad milion złotych! Gdzie grać w Lotto, żeby wygrać miliony? Zobaczcie, w których kolekturach w Toruniu skreślono szóstki w Lotto. Niektóre szczęśliwe kolektury znajdują się nawet bardzo blisko siebie!

W Toruniu wyjątkowe szczęście uśmiechnęło się aż do 12 graczy Lotto. To właśnie tutaj, w tych niepozornych kolekturach w Toruniu, wygrali miliony złotych. Gdy kupowali los, nie mieli jeszcze pojęcia, że już niedługo zostaną lottomilionerami. Zobaczcie w naszej galerii poniżej, gdzie w Toruniu padły milionowe wygrane w Lotto. Może i wam te kolektury przyniosą szczęście?

Wygrane Lotto w Toruniu

Kolektury, w których padły szóstki w Lotto w Toruniu, często wyglądają bardzo niepozornie. Tymczasem kupione w nich kupony były warte nawet po kilkanaście milionów złotych. Niektóre ze szczęśliwych kolektur w Toruniu już nie istnieją, ale w innych wciąż można zagrać o wielkie pieniądze w Lotto. Jeśli graczowi dopisze szczęście, ma szansę dołączyć do grona 1 399 polskich lottomilionerów. Na ich czele stoi gracz ze Skrzyszowa, który 16 marca 2017 roku skreślił szóstkę wartą 36 726 210,20 zł. Oprócz niego, jeszcze 5 innych lottomilionerów zgarnęło w Lotto rekordowe wygrane warte ponad 30 milionów złotych.

Przeczytaj także: Lotto: Za pięć złotych WYDRAPAŁ totalną fortunę. Szczęka opada. Tak wygląda szczęśliwy kupon [ZDJĘCIE]

Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska