Toruń. Tu wygrywa się miliony w Lotto. W tych niepozornych kolekturach padły szóstki

Tu w Toruniu wygrywa się miliony w Lotto. Aż 12 graczy z grodu Kopernika może się pochwalić wygraną w Lotto wartą ponad milion złotych! Gdzie grać w Lotto, żeby wygrać miliony? Zobaczcie, w których kolekturach w Toruniu skreślono szóstki w Lotto. Niektóre szczęśliwe kolektury znajdują się nawet bardzo blisko siebie!

W Toruniu wyjątkowe szczęście uśmiechnęło się aż do 12 graczy Lotto. To właśnie tutaj, w tych niepozornych kolekturach w Toruniu, wygrali miliony złotych. Gdy kupowali los, nie mieli jeszcze pojęcia, że już niedługo zostaną lottomilionerami. Zobaczcie w naszej galerii poniżej, gdzie w Toruniu padły milionowe wygrane w Lotto. Może i wam te kolektury przyniosą szczęście?

Wygrane Lotto w Toruniu

Kolektury, w których padły szóstki w Lotto w Toruniu, często wyglądają bardzo niepozornie. Tymczasem kupione w nich kupony były warte nawet po kilkanaście milionów złotych. Niektóre ze szczęśliwych kolektur w Toruniu już nie istnieją, ale w innych wciąż można zagrać o wielkie pieniądze w Lotto. Jeśli graczowi dopisze szczęście, ma szansę dołączyć do grona 1 399 polskich lottomilionerów. Na ich czele stoi gracz ze Skrzyszowa, który 16 marca 2017 roku skreślił szóstkę wartą 36 726 210,20 zł. Oprócz niego, jeszcze 5 innych lottomilionerów zgarnęło w Lotto rekordowe wygrane warte ponad 30 milionów złotych.

Przeczytaj także: Lotto: Za pięć złotych WYDRAPAŁ totalną fortunę. Szczęka opada. Tak wygląda szczęśliwy kupon [ZDJĘCIE]

Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE