Lotto: Za pięć złotych WYDRAPAŁ totalną fortunę. Szczęka opada. Tak wygląda szczęśliwy kupon [ZDJĘCIE]

i

Autor: Pixabay, Lotto Lotto: Za pięć złotych WYDRAPAŁ totalną fortunę. Szczęka opada. Tak wygląda szczęśliwy kupon [ZDJĘCIE]

Lotto: Za pięć złotych WYDRAPAŁ totalną fortunę. Szczęka opada. Tak wygląda szczęśliwy kupon [ZDJĘCIE]

2021-04-11 6:04

Wyniki Lotto. Szczęście nie opuszcza mieszkańców Mazowsza. W regionie padła kolejna wysoka wygrana w Lotto. Tym razem los uśmiechnął się do gracza z Nowego Dworu Mazowieckiego, który na rozgrywki postanowił wydać pięć złotych. I trafił! Mieszkaniec Mazowsza kupił zdrapkę i zgarnął fortunę - przynajmniej w stosunku do poniesionych nakładów. Gdzie dokładnie padła wygrana i ile wyniosła? Sprawdź w poniższym artykule!

Wygrane w Lotto mogą przyprawić o zawrót głowy. W ostatnim czasie informowaliśmy już o kilku szczęśliwcach, którzy wzbogacili się po losowaniach Lotto. Gracz z Konstancina, który kupił los Mini Lotto za 1,5 zł zgarnął aż 224 697 zł. Jeszcze większe szczęście niedawno uśmiechnęło się też do mieszkańca Łosic, który poprawnie wytypował sześć liczb i trafił szóstkę w Lotto za ponad 21 milionów złotych!

NIE PRZEGAP: Lotto: Poszedł do kolektury i wydał tyle, co na BUŁKĘ. Zgarnął FORTUNĘ! Szczęśliwiec z Konstancina

Tym razem wielka wygrana trafiła do mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego i to nie za sprawą losowania, ale... zdrapki. Zwycięski los loterii "Plaster Miodu" kosztował zaledwie pięć złotych. By wygrać należało na kuponie odnaleźć trzy sztabki złota w jednej grze i odczytać przypisaną do nich wygraną. Ta przyprawia o totalny zawrót głowy - szczęśliwiec zgarnął bowiem aż 200 tysięcy złotych. Gracz będzie musiał co prawda odprowadzić 20 tysięcy złotych podatku, ale kwota 180 tysięcy złotych także robi niebotyczne wrażenie. 

Zwycięski los został zakupiony w kolekturze Lotto w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Dębowej 72 lok. U3. Tak wygląda szczęśliwy kupon:

Wielka wygrana w Lotto na Mazowszu

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwy los

Jak grać w Lotto i Lotto Plus?

Lotto to niezmiennie najpopularniejsza gra losowa w Polsce. Jak grać w Lotto? Zagrać w Lotto można na wiele sposobów - wystarczy udać się do kolektury i poprosić o kupon Lotto, zagrać na gry.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO. 

Pojedynczy zakład kosztuje 3 zł, a grać można o naprawdę wielkie pieniądze - pula na "szóstki" to minimum 2 000 000 zł. Dopłacając złotówkę do zakładu Lotto, zagrasz o milion w Lotto Plus. Należy wybrać 6 z 49 liczb - wybrane liczby skreśl samodzielnie na blankiecie lub zagraj na chybił trafił. Na lotto.pl i w aplikacji mobilnej możesz typować własne liczby, grać na chybił trafił, a dodatkowo wykorzystać swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony. Zdecyduj, czy grasz z Plusem.

Aby zwiększyć szanse na wielką wygraną, zagraj w Lotto z Plusem. W punkcie sprzedaży zgłoś to sprzedawcy lub zaznacz pole na blankiecie. Wybierz opcję gry z Plusem, grając na lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej. Liczby z Twojego zakładu Lotto wezmą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodatkowa szansa do zakładu kosztuje tylko złotówkę!

Aktywuj Super Szansę na 2 miliony. Grając w Lotto w punkcie sprzedaży, możesz zagrać z Super Szansą. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz odpowiednie pole. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu. Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon

Możesz zagrać na 10 kolejnych losowań, a grając przez Internet możesz wybrać opcję subskrypcji, dzięki czemu Twój kupon weźmie udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu zakończenia subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia! Zachowaj kupon wydrukowany przez terminal

Kupon z Twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować. W przypadku gry przez Internet, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta Gracza. Ciesz się wygraną

Po losowaniu sprawdź, ile liczb udało Ci się trafić i jak wysoka jest Twoja wygrana! Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży LOTTO, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Jeśli grasz przez Internet, otrzymasz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zapisze się w historii transakcji na Twoim Koncie Gracza.

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE