Lotto: Poszedł do kolektury i wydał tyle, co na BUŁKĘ. Zgarnął FORTUNĘ! Szczęśliwiec z Konstancina

2021-03-31 16:51 ac
Lotto: Poszedł do kolektury i wydał tyle, co na BUŁKĘ. Zgarnął FORTUNĘ! Szczęśliwiec z Konstancina
Autor: shutterstock, mat. prasowe Lotto: Poszedł do kolektury i wydał tyle, co na BUŁKĘ. Zgarnął FORTUNĘ! Szczęśliwiec z Konstancina

Wyniki Lotto. Kolejna wysoka wygrana w Lotto padła na Mazowszu, a konkretniej - tuż pod Piasecznem. Tym razem los uśmiechnął się do gracza, który za równowartość bułki kupił szczęśliwy los w Mini Lotto i trafił wszystkie pięć liczb! Posiadacz szczęśliwego kuponu zgarnął gigantyczną wygraną w stosunku do poniesionych nakładów. W tej okolicy już dawno nie było tak wysokiej wygranej. Gdzie padła wygrana i ile wyniosła? Sprawdź w poniższym artykule.

Losowania Lotto, co rusz przyprawiają o zawrót głowy! Tym razem los uśmiechnął się do gracza po niedzielnym losowaniu Lotto. Szczęśliwiec kupił los za zaledwie 1,5 zł, czyli równowartość bułki. Taka inwestycja mocno mu się opłaciła, bo na jego koncie pojawi się teraz kilka tysięcy razy więcej. Wygrana padła w kolekturze w Konstancinie-Jeziornie w powiecie piaseczyńskim pod Warszawą. Zwycięski kupon gry Mini Lotto z pięcioma poprawnie wytypowanymi liczbami przyniósł wygraną 224 697 zł!  Teraz gracz spod stolicy będzie musiał odprowadzić 10-procentowy podatek od wygranej, który wyniesie ponad 22 tysiące złotych.

NIE PRZEGAP: Kim jest Mata? Raper ostro krytykuje TVP i Jacka Kurskiego. "C**j Ci w dziąsło"

Zwycięski kupon zakupiono w kolekturze w Konstancinie-Jeziornie, przy ulicy Kopernika 2. Jakie liczby padły w czasie losowania? To 1, 12, 22, 27 i 40. Warto zaznaczyć, że w czasie losowania padło też 5277 mniejszych wygranych o łącznej wartości 225 148 złotych. Zwycięzcy gratulujemy!

Wysoka wygrana padła w tej kolekturze w Konstancinie
Autor: Google Street View Wysoka wygrana padła w tej kolekturze w Konstancinie

Jak grać w Mini Lotto?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. Realizacja planów prawie za darmo? Już za jedyne 1,50 zł zagrasz nawet o 400 000 zł!

Wybierz 5 liczb z 42. Liczby możesz zaznaczyć samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO , jak i online. Zapisz swoje ulubione liczby i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

Graj na wiele losowań. Chcesz pozostać w grze na dłużej? W takim razie wybierz grę na więcej losowań - nawet 10 kolejnych losowań. W wersji online możesz też wybrać opcję subskrypcji. Wtedy Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach tak długo, jak będziesz chciał. Zachowaj kupon - to Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie.nW online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta.

Sprawdź czy wygrałeś. Emocje związane z losowaniem i sprawdzaniem liczb są najlepsze. Ciesz się nimi, gdzie tylko możesz! Wyniki są zawsze dostępne na lotto.pl, w aplikacjach mobilnych LOTTO i m.LOTTO, punktach sprzedaży i pod nr infolinii 801 450 450. Jeśli grałeś online, dostaniesz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zostanie zapisana na Twoim koncie.

Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami. Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE