To tu padła wielka wygrana w Eurojackpot w Warszawie. Szczęśliwy punkt pośród bazaru. "Kupujcie kupony"! [ZDJĘCIA]

2021-01-26 9:07 ac

Wyniki Lotto. W miniony piątek los po raz kolejny uśmiechnął się do gracza, który poprawnie wytypował część liczb w międzynarodowej grze Eurojackpot. Wiemy, gdzie zagrał posiadacz szczęśliwego kuponu! To niepozorny punkt pośród bazaru na warszawskim Gocławiu. Jak przekonuje jego właścicielka, to miejsce jest po prostu szczęśliwe, a wygrane padają często. Kupujcie kupony! - zachęca kobieta.

W piątkowym losowaniu międzynarodowej gry Eurojackpot trójka szczęśliwych zwycięzców wytypowała poprawie 4+2 liczby. I choć nie jest to główna wygrana, to kwota i tak robi spore wrażenie. Wygrane padły w kolekturach w Gdańsku, Lublinie oraz w Warszawie. Posiadacze zwycięskich kuponów zgarnęli dokładnie po 160 163 zł, ale od wygranej będą musieli odprowadzić 16 016 zł podatku (10 procent od wygranej).

Wygrana w Eurojackpot. Gdzie zagrał szczęśliwiec?

Super Expressowi udało się ustalić, gdzie padła wysoka wygrana w Eurojackpot. Zwycięski kupon został wysłany w kolekturze na Gocławiu, przy ulicy Bora Komorowskiego 2 w pawilonie 16. To bardzo niepozorny punkt pośród lokalnego gocławskiego bazaru. Oprócz kuponu Lotto można tu kupić m.in. drobne akcesoria, chemię czy małe zakupy spożywcze. 

NIE PRZEGAP: Żyjemy tu jak szczury w norach! Tak się mieszka 27 km od Warszawy!

Jak przekonuje Katarzyna Bitner (39 l.), w jej kolekturze często się wygrywa i to jest po prostu szczęśliwe miejsce. - Wiedziałam, że kilka razy padła tu wysoka wygrana. Ale były to kwoty rzędu dwóch tysięcy złotych, a nie taka fortuna - mówi w rozmowie z SE. 

Pani Katarzyna zachęca wszystkich, by przyjść do jej kolektury i kupić szczęśliwy los. Kupujcie kupony! - mówi z uśmiechem, życząc kolejnych wysokich wygranych. A jakie liczby padły w czasie losowania? To 38, 40, 41, 46, 48 oraz 2 i 6. Trójce zwycięzców serdecznie gratulujemy.

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych