Remis Elany Toruń w ostatnim domowym meczu. Lenkiewicz uratował punkt [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-06-19 16:07
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 1:1, zdjęcia z meczu
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 1:1, zdjęcia z meczu

Elana Toruń zakończyła sezon przed własną publicznością. W 35, kolejce 3. ligi gr. 2 do grodu Kopernika przyjechała Polonia Środa Wielkopolska. Gospodarze chcieli z przytupem pożegnać się z ukochanymi kibicami. Relacja, galeria zdjęć i zapis wideo z tego spotkania znajdziecie na se.pl/torun.

Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska, relacja

Pierwszy kwadrans starcia Elany Toruń z Polonia Środa Wielkopolska nie zachwycił. Wyróżnić należy jedno ładne wejście Maksyma Niemca, ale po jego dośrodkowaniu piłkę z pola karnego wybił doświadczony Luis Henriquez. W 24. minucie cieszyli się goście. Ładne uderzenie z narożnika pola karnego Kacpra Nowaka było poza zasięgiem Dawida Kuchnickiego. "Żółto-Niebiescy" długimi minutami nie zdradzali pomysłu na odrobienie strat. W końcówce pierwszej połowy niecelnie uderzał jeszcze Niemiec, ale generalnie gra była pod kontrolą gości.

Po przerwie gospodarze starali się doprowadzić do remisu, ale długimi fragmentami ich ataki wyglądały nieporadnie. Polonia Środa Wielkopolska z każdą kolejną minutą przybliżała się do zwycięstwa, ale zimny prysznic spadł na gości w 84. minucie. To właśnie wtedy dobrą formę z ostatnich tygodni potwierdził Damian Lenkiewicz. Ostatecznie na koniec domowych meczów w sezonie 2020/21, Elana Toruń podzieliła się punktami z wyżej notowanym rywalem.

Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 1:1 (Lenkiewicz 84' - Nowak 24')

Poniżej znajdziecie zapis wideo z meczu Elana - Polonia. Warto zobaczyć jak prezentowały się oba zespoły. Ładnych bramek nie zabrakło na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego!