Elana Toruń - Widzew Łódź: Czas na wielki mecz przy Bema. Zgarnij wejściówki!

2019-10-03 10:03 KM
Tak było w tym roku w Łodzi. Elana - Widzew to zawsze wielkie święto!
Autor: Konrad Marzec Tak było w tym roku w Łodzi. Elana - Widzew to zawsze wielkie święto!

To już w najbliższą niedzielę. O godzinie 13:00 rozpocznie się konfrontacja Elany Toruń z Widzewem Łódź. Te mecze już w poprzednim sezonie były wielkim świętem na trybunach. Kibice obu ekip są ze sobą zaprzyjaźnieni, więc spodziewamy się kapitalnej atmosfery. Portal ESKA INFO Toruń ma dla was wejściówki na to wydarzenie!

W tę niedzielę kryzys Elany Toruń z początku sezonu nie będzie miał większego znaczenia. Pojedynek "Żółto-Niebieskich" z Widzewem Łódź z dużym prawdopodobieństwem przyciągnie na Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego komplet widzów!

Elana Toruń - Widzew Łódź, zapowiedź

Po trzech porażkach z rzędu (dwóch w lidze i jednej w Pucharze Polski), Elana w końcu się przełamała. Wygrana 2:1 z Pogonią Siedlce nieco poprawiła humory, ale strata do czołówki nadal jest spora. Pozycja trenera Ariela Jakubowskiego wciąż jest kwestionowana przez kibiców, ale ewentualna kolejna wygrana mogłaby coś w tej kwestii zmienić.

Z kolei Widzew po skromnej wygranej z Górnikiem Polkowice (1:0) wdrapał się na sam szczyt 2. ligi. Ekipa z Łodzi może nie zachwyca swoim stylem, ale na ten moment swój cel realizuje. Podopieczni Marcina Kaczmarka nie mogą sobie jednak pozwolić na stratę punktów, gdyż Górnik Łęczna, Resovia Rzeszów i Stal Rzeszów zgromadziły tyle samo "oczek".

Elana Toruń - Widzew Łódź, zgarnij wejściówki na święto przy ul. Bema!

Portal ESKA INFO Toruń przygotował we współpracy z Elaną Toruń pojedyncze zaproszenia na niedzielny mecz (6 października). Przypomnijmy - początek o godzinie 13:00. Aby zdobyć wejściówki, trzeba napisać do nas wiadomość prywatną na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie - "Z czym kojarzą Ci się mecze Elana Toruń - Widzew Łódź?". Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami. Czekamy do piątku, do godziny 12:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ten sam sposób.

Elana Toruń - Widzew Łódź, wejściówki do nabycia

- Od 1 października do wyczerpania puli, bilety dostępne są w ramach sprzedaży meczowej w siedzibie Klubu przy ul. 63. Pułku Piechoty 11/13 w
cenach 25 zł bilet normalny, 22 zł bilet ulgowy*.

- Dzieci przedszkolne – wstęp wolny.

*ulgi dotyczą młodzieży szkolnej (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna) – za okazaniem legitymacji, studentów do 26 roku życia (za okazaniem legitymacji), oraz emerytów i rencistów.

- Przypominamy również o możliwości nabycia wejściówek drogą zakupu minimum 3 akcji w emisji crowdfundingowej Elany. Nie musisz być sponsorem by zostać inwestorem. Wystarczy wejść na stronę www.zainwestujwelane.pl i wybrać swój pakiet. po dokonanym zakupie akcjonariusze otrzymają drogą mailową informację o sposobie odbioru wejściówek - informuje Agnieszka Zalewczak, specjalistka ds. marketingu Elany Toruń.