eWinner Apator Toruń, Zmarzlik, Sajfutdinow i inni. Gwiazdy trenowały w Toruniu [ZDJĘCIA]

2020-03-09 17:56

To był piękny dzień dla kibiców czarnego sportu, którzy pofatygowali się na Motoarenę. W poniedziałek (9 marca) w Toruniu trenował nie tylko eWinner Apator. Do grodu Kopernika przyjechali m.in.: mistrz świata Bartosz Zmarzlik, brązowy medalista za sezon 2019 Emil Sajfutdinow czy lider MRGARDEN GKM-u Grudziądz Artiom Łaguta. Zobaczcie naszą bogatą galerię ze wspaniałego toruńskiego obiektu.

Trening żużlowców eWinner Apatora Toruń - tego kibice mogli się spodziewać, bo klub zapowiadał już wcześniej, że 9 marca wyjedzie na tor. Niektórzy mogli być w sporym szoku, że na Motoarenie pojawili się tacy zawodnicy jak Bartosz Zmarzlik, Emil Sajfutdinow, Artiom Łaguta, Antonio Lindbaeck czy Robert Lambert. Okazało się, że to był pomysł menedżera Tomasza Bajerskiego. Topowi rajderzy globu mieli pomóc w przetestowaniu nawierzchni, do której dosypano materiału. Wszystkie strony były zadowolone z takiej okazji, a kibice mogli pooglądać nie tylko przedstawicieli Apatora.

- Czuję się na motocyklu o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie. Muszę popatrzeć na błędy i je wyeliminować - powiedział nam Kamil Marciniec, młodzieżowiec eWinner Apatora.

Ekipa z grodu Kopernika stawiła się niemal w komplecie, zabrakło jedynie Tobiasza Musielaka, który nie pojawił się na torze z przyczyn pozasportowych. 

Pod tekstem prezentujemy wam pierwszą soczystą galerię żużlową z roku 2020! Materiały przygotowała dla nas Róża Koźlikowska. Zachęcamy do śledzenia jej strony w mediach społecznościowych, gdzie znajdziecie mnóstwo "perełek" ze świata speedwaya. Niebawem kolejne doniesienia z Motoareny, warto nas obserwować na Facebooku.

Po meczu Jagiellonia-Śląsk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE