Fantastyczny sylwestrowy wieczór dla mieszkańca Inowrocławia! Zgarnął FORTUNĘ!

i

Autor: CC Pixabay.com Fantastyczny sylwestrowy wieczór dla mieszkańca Inowrocławia! Zgarnął fortunę!

Fantastyczny sylwestrowy wieczór dla mieszkańca Inowrocławia! Zgarnął FORTUNĘ!

2020-01-02 15:01

Takiego finiszu 2019 roku mieszkańcowi Inowrocławia niejeden pozazdrości. W sylwestrowy wieczór, w punkcie przy ulicy Wojska Polskiego 10, ktoś wygrał Ekstra Pensję i przez 20 lat (!) będzie otrzymywał po 5 tysięcy złotych miesięcznie.

Zwycięzca wybrał się do kolektury przy ulicy Wojska Polskiego 10 w Inowrocławiu, spróbował swojego szczęścia i zacznie rok 2020 w znakomitym humorze.

We wtorkowy wieczór (31 grudnia) w Ekstra Pensji wylosowano dokładnie takie liczby, jakie skreślił mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego - 11, 12, 16, 31, 35 oraz 1.

Żartobliwie można powiedzieć, że przez 20 lat szczęśliwiec nie będzie musiał pracować. Co miesiąc będzie otrzymywał bowiem 5 tysięcy złotych. Taka jest właśnie główna nagroda w Ekstra Pensji. Jak sobie to przemnożymy, to wyjdzie nam prawdziwa fortuna!

Redakcja ESKA INFO Toruń serdecznie gratuluje zwycięzcy. To kolejny dowód na to, że szczęściu czasem trzeba pomóc!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE