Przerażające!

Horror na drodze pod Inowrocławiem. "Samochód dosłownie rozpruty przez ciągnik" [ZDJĘCIA]

2022-12-02 12:08

Poważny wypadek w gminie Inowrocław miał miejsce w piątek (2 grudnia 2022 r.) przed godziną 6 rano. - O ogromnym szczęściu może mówić kierowca fiata punto, który wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku. Jego samochód został dosłownie rozpruty przez brony od ciągnika - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP Inowrocław.

Do wypadku doszło 2 grudnia 2022 roku ok. godziny 5:50. Do miejscowości Gnojno udali się przedstawiciele inowrocławskiej drogówki. - Ustalili, że na drodze wymijały się dwa pojazdy: osobowy marki Fiat Punto i ciągnik marki John Deere. Ten drugi miał podczepione brony talerzowe, które nie posiadały żadnego oświetlenia - informuje nas asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP Inowrocław. Niestety doszło do kolizji i tylko cud sprawił, że kierowca "osobówki" nie odniósł obrażeń.

Wypadek w gminie Inowrocław. "Samochód dosłownie rozpruty przez ciągnik"

- Brony rozpruły samochód osobowy na całej długości od strony kierowcy. Na szczęście kierujący osobówką 66-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego wyszedł z tego bez szwanku. Policjanci po ocenie sytuacji, ukarali kierującego ciągnikiem 20-letniego cudzoziemca mandatem w wysokości 1 020 zł i 10 punktami karnymi - przekazuje szczegóły asp. szt. Drobniecka. Pod tekstem zamieszczamy wymowną galerię z miejsca zdarzenia. Materiały ku przestrodze - kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Ruszył proces Ernesta K., który po pijanemu spowodował wypadek. Zginęło dwóch jego kolegów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE