Policjant z Inowrocławia

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe Inowrocław: 16-latek i jego siostra postawili na nogi całą policję! Szczęśliwy finał akcji

Inowrocław: 16-latek i jego siostra postawili na nogi całą policję! Szczęśliwy finał akcji

2022-06-21 10:18

Kujawsko-pomorskie: Kryminalni z Inowrocławia przez blisko dobę poszukiwali dwójki rodzeństwa, 16-latka i jego 19-letniej siostry. - Zaginięcie zgłosił ojciec, bo ci mieli rzekomo wyjść tylko do sklepu - wyjaśnia asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP Inowrocław. Na szczęście finał tej akcji jest szczęśliwy.

Z komunikatu inowrocławskiej policji dowiadujemy się, że w miniony piątek (17.06.2022) funkcjonariusze zajmujący się poszukiwaniami na jednej z ulic Osiedla Śródmieście zakończyli sukcesem swoją akcję. - Z informacji uzyskanej dzień wcześniej od ojca wynikało, że 19-latka i jej o trzy lata młodszy brat, wyszli z domu na zakupy i nie wrócili. Choć brat był pod opieką dorosłej siostry, to jednak taka sytuacja wcześniej nie miała miejsca, więc rodzic miał się o co martwić - podaje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP Inowrocław.

Czytaj też: Koszmar niedaleko Włocławka. Wyłowili ciało z jeziora Lutobórz

- W tego typu sprawach policjanci przekazują informację, wizerunek i rysopis tych osób policjantom w całym kraju. Poszukiwania są prowadzone bardzo szeroko i często trwa "walka" z czasem. Informacje zdobyte przez inowrocławskich policjantów zajmujących się poszukiwaniami potwierdziło to, że rodzeństwo przebywało na terenie ościennego powiatu w rejonie Przyjezierza. Po powrocie do Inowrocławia, na jednym z podwórek Osiedla Śródmieście namierzyli ich i odnaleźli policjanci - przekazuje nam policjantka z Inowrocławia.

Policjanci z Inowrocławia przestrzegają. Zachowajmy czujność!

- Niebawem wakacje, a te wiążą się niestety każdego roku z samowolnym oddalaniem się z domu nastoletnich osób. Ci chcą użyć swobody i nie biorą wcale pod uwagę, że ich zachowanie wiąże się z demoralizacją. Nie wiedzą też być może o tym, że tego typu sytuacjom towarzyszy często konflikt z prawem i używki oraz inne przykre następstwa. Warto pomyśleć o swoim bezpieczeństwie - podkreśla w komunikacie asp. szt. Drobniecka.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Policja zlikwidowała potężną plantację koło Inowrocławia. Dwie osoby zatrzymane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE