Jak są otwarte sklepy w Wielką Sobotę w Toruniu? Godziny otwarcia: Żabka, Biedronka, Lidl

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Jak są otwarte sklepy w Wielką Sobotę w Toruniu? Godziny otwarcia: Żabka, Biedronka, Lidl

Jak są otwarte sklepy w Wielką Sobotę w Toruniu? Godziny otwarcia: Żabka, Biedronka, Lidl

2022-04-16 4:00

Toruń: Wielka Sobota to dla wielu mieszkańców czas na zrobienie ostatnich przedświątecznych zakupów. W tym roku Wielka Sobota wypada 16 kwietnia. Wizyty w sklepie nie ma co odkładać na ostatnią chwilę, ponieważ spóźnialskich może czekać niemiła niespodzianka. Co prawda, w Wielką Sobotę placówki wszystkich sieci handlowych będą otwarte, ale znacznie krócej niż zazwyczaj! Sprawdź, do której godziny zrobisz w Wielką Sobotę zakupy w Toruniu i okolicach.

Sklepy otwarte w Wielką Sobotę w Toruniu. Godziny otwarcia [Lidl, Biedronka, Żabka]

W Wielką Sobotę torunianie będą w ciągłym biegu. To ostatni etap przygotowań świątecznych. 16 kwietnia nie tylko ruszymy ze święconką, ale wielu z nas spróbuje uzupełnić zapasy. Wydawałoby się, że nie będzie problemu, ponieważ w Wielką Sobotę popularne sieci marketów są otwarte, ale warto być przygotowanym na ewentualne niespodzianki. Ustawodawca ograniczył godziny pracy placówek handlowych w przedświątecznym dniu. Taki przepis wychodzi na przeciw oczekiwaniom pracowników sieci handlowych (m.in. Lidla, Biedronki czy Żabki), którzy również chcieliby mieć czas na przygotowanie świąt we własnych domach. Zgodnie z ustawą w Wielką Sobotę sklepy mogą być otwarte do godz. 14.00. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę w Toruniu? Sprawdziliśmy tę kwestię w oficjalnych komunikatach.

Godziny otwarcia sklepów w Wielką Sobotę w Toruniu. Lidl, Biedronka, Żabka

Jeżeli w Wielką Sobotę będziemy musieli kupić potrzebne produkty - zalecamy pośpiech. Trzeba będzie udać się do popularnych sklepów niemal tuż po śniadaniu. Na portalu se.pl prezentujemy wam listę, która może okazać się przydatną.

  • Biedronka - 13.00
  • Lidl - 13.00
  • Carrefour - 13.00
  • Netto - 13.00
  • Kaufland - 13.00
  • Aldi - 13.00
  • Żabka - 14.00 (Żabka jest siecią sklepów franczyzowych, dlatego te placówki mogą pracować dłużej, o ile za ladą stanie franczyzobiorca lub członkowie jego najbliższej rodziny)

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Święcisz pokarmy wielkanocne w domu czy w kościele?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE