Groza!

Jechał samochodem, nagle runęło na niego drzewo. Horror w Toruniu

2023-07-06 9:20

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku w Toruniu doszło w minioną środę (5 lipca 2023 r.) ok. godziny 18:00 przy ul. Stanisława Przybyszewskiego. Na samochód z kierowcą w środku runęło drzewo. Zdjęcia, przekazane przez strażaków mówią wszystko. Zobaczcie je na se.pl.

Zdjęcia z tego niepokojącego zdarzenia przekazali strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Internauci nie mają wątpliwości - kierowca, który znajdował się w osobowym fordzie miał gigantyczne szczęście. Służby poinformowały, że nie został poszkodowany. - Na miejscu działały 2 zastępy PSP z JRG nr 1 - przekazują strażacy. 

Toruń: Drzewo runęło na samochód z kierowcą w środku. Zdjęcia z wypadku

W galerii, którą zamieszczamy pod tekstem znajdziecie zdjęcia z ulicy Przybyszewskiego w Toruniu. Materiały dzięki uprzejmości KM PSP. Warto dodać, że w tym samym czasie do podobnego zdarzenia doszło przy ul. Plebiscytowej (lewobrzeżna częśc Torunia). Tam również powalone drzewo uszkodziło samochód. Na szczęście nikogo nie było w środku. W działaniach uczestniczył 1 zastęp JRG nr 2 

Policja apeluje o ostrożność na drogach. Warunki atmosferyczne ostatnimi czasy nie ułatwiają nam zadania. Warto to wziąć pod uwagę i zdjąć nogę z gazu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Sonda
Boisz się skutków deszczu i burz?
Powalone drzewo zniszczyło boksy dla psów w schronisku miejskim w Toruniu