Klepary: Tajemnicza śmierć 64-latki. To było morderstwo? Rana głowy po tępym narzędziu

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Klepary: Tajemnicza śmierć 64-latki. To było morderstwo? Rana głowy po tępym narzędziu

Ktoś ją zabił?!

Klepary: Tajemnicza śmierć 64-latki. To było morderstwo? Rana głowy po tępym narzędziu

2022-11-11 20:27

Policja i prokuratura badają okoliczności tajemniczej śmierci 64-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu koło Gniewkowa (pow. inowrocławski) w woj. kujawsko-pomorskim. Bliscy stracili kontakt z kobietą, a później dokonano makabrycznego odkrycia. 64-latkę znaleziono leżącą bez życia z raną głowy… Co tam się stało?!

Zwłoki 64-letniej kobiety odnaleziono w mieszkaniu koło Gniewkowa. Policja i prokuratura badają okoliczności jej śmierci. Wiele wskazuje na to, że to nie był wypadek… Co tam się stało?!

Klepary, Gniewkowo. Zwłoki 64-letniej kobiety. To było zabójstwo?

Zwłoki 64-latki odnaleziono w mieszkaniu koło Gniewkowa – informuje Polska Agencja Prasowa. Policja potwierdza, że na miejscu działa grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Z informacji PAP wynika, że kobieta mogła zostać zabita.

Ciało 64-letniej kobiety odnaleziono w piątek (11.11) po południu w mieszkaniu w gminie Gniewkowo – potwierdza asp. szt. Izabella Drobniecka. PAP ustaliła, że chodzi o Klepary.

Na miejscu działa grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Lekarz stwierdził zgon kobiety. Informacje w tej sprawie dostaliśmy w związku z tym, że z tą panią nie było kontaktu – opisuje Drobniecka. Policja nie przekazuje więcej informacji, zasłaniając się dobrem śledztwa.

Na razie nie mam wiedzy, aby kogokolwiek zatrzymano do tej sprawy, ale czynności cały czas trwają – dodaje rzeczniczka Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.

Z informacji Polskiej Agencji Prasowej wynika, że 64-letnia kobieta mogła zostać zabita. Nieoficjalne doniesienia wskazują na to, że została znaleziona w łazience z raną głowy po tępym narzędziu.

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Wybory w USA. Porażka Trumpa, zwycięstwo Ukrainy? Raport Walczaka