Kolejne potrącenie pieszego w Toruniu! Ucierpiał w strefie zamieszkania

2020-02-16 13:06 EITOR
Kolejne potrącenie pieszego w Toruniu! Groźne zdarzenie w strefie zamieszkania
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Kolejne potrącenie pieszego w Toruniu! Groźne zdarzenie w strefie zamieszkania

W środę (12 lutego) doszło do potrącenia pieszego w strefie zamieszkania przy ul. Grunwaldzkiej w Toruniu. Trwa postępowanie w tej sprawie, które prowadzą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Do zdarzenia doszło 12 lutego, około godziny 10:00 przy ul. Grunwaldzkiej w Toruniu. Kierujący pojazdem mazda, w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru omijania potrącił pieszego znajdującego się w strefie zamieszkania.

- W wyniku zdarzenia poszkodowany doznał obrażeń i trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście - mówi podinspektor Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

To nie pierwsze niepokojące zdarzenie, związane z potrąceniem pieszego z tego tygodnia. We wtorek (11 lutego), około godziny 6:30, na skrzyżowaniu ul. Moniuszki z Kraszewskiego w Toruniu ucierpiał 93-letni senior. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.