Kolejny horror na Tor-Torze! KH Energa Toruń wyszarpała zwycięstwo!

2019-09-20 21:23
Kolejny horror na Tor-Torze! KH Energa Toruń wyszarpała zwycięstwo!
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Kolejny horror na Tor-Torze! KH Energa Toruń wyszarpała zwycięstwo!

Trzeci mecz i znowu ogromne emocje! Zawodnicy KH Energa Toruń przyzwyczaili nas do horrorów i nie inaczej było w piątkowy wieczór. Tym razem na Tor-Torze rozgorzał bardzo ciekawy bój z Zagłębiem Sosnowiec. Zapraszamy na podsumowanie portalu ESKA INFO Toruń!

Cóż to był za mecz! Zaczęło się podobnie jak w Oświęcimiu - rywale ukąsili dwukrotnie. Bramki zapisali na swoim koncie Sikora i Stojek. Na szczęście jeszcze przed przerwą straty zdołał zmniejszyć Artiom Sadrietdinow.

Druga tercja to popis podopiecznych Jurija Czucha. Najpierw na początku 27 minuty trafił Pawieł Pozdjankow, a 8 minut później przy przewadze 4 na 3 pierwsze prowadzenie gospodarzom dał Bartosz Fraszko. Kiedy wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.... wyrównał były zawodnik KH Energa Toruń, Daniił Oriechin. Goście złapali wiatr w żagle i za sprawą Filipa Stoklasy ponownie zbliżyli się do wygranej.

Fani z Torunia, którzy tego dnia wybrali wieczór z hokejem na Tor-Torze wracali jednak w znakomitych humorach. Wszystko dzięki Michałowi Kalinowskiemu, który dwukrotnie pokonał Radziszewskiego. Ostatnia bramka to efekt wykorzystanej przewagi 5 na 4. Goście spróbowali jeszcze manewru z wycofaniem bramkarza, ale na niewiele się to zdało!

KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec 5:4 (1:2, 2:0, 2:2)

Dobrych wieści dla fanów z grodu Kopernika jest więcej.

- Klub Sportowy Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna oświadcza, że po przeprowadzonych przez Prezesa Zarządu mediacjach pomiędzy Jarosławem Dołęgą a trenerem Juryjem Czuchem zawodnik został odwieszony i wraca do treningów z drużyną. Jednocześnie informujemy, że w momencie kiedy Jarek powróci do pełnej dyspozycji sportowej zostanie przywrócony do składu meczowego - poinformował klub w specjalnym komunikacie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE