Koszmar w Rogówku. Straszna śmierć dwojga mieszkańców Torunia

2020-05-13 9:32 KM

Funkcjonariusze z Torunia prowadzą śledztwo w sprawie wypadku w Rogówku. Policjanci proszą o pilny kontakt osoby, które były świadkami tego fatalnego w skutkach zdarzenia. - Z ustaleń śledczych wynika, że nie wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę w tej sprawie skontaktowały się z policją - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego do jakiego doszło w dniu 19 kwietnia ok. godz. 2:00, w miejscowości Rogówko, na 247,1 km drogi krajowej nr 15. W wyniku tego tragicznego w skutkach zdarzenia śmierć na miejscu ponieśli kierujący oraz pasażerka pojazdu marki VW Golf IV. Na miejsce został wtedy skierowany patrol ruchu drogowego, który ustalił, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf jadąc drogą krajową od strony Grębocina w kierunku Kowalewa Pomorskiego nagle stracił panowanie nad pojazdem.

- Pojazd zjechał na pobocze i uderzył przodem w przydrożne drzewo usytuowane po prawej stronie jezdni. Pojazdem przemieszczali się 30-letni mężczyzna i kobieta w wieku 49-lat, którzy ponieśli śmierć na miejscu. Oboje byli mieszkańcami Torunia. Na miejscu był nadzorujący czynności Prokurator Prokuratury Rejonowej Toruń Wschód - informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Policjanci raz jeszcze apelują do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje mogące pomóc w tej sprawie, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, pok. 302, tel. 56 641 21 69, 56 641 26 07 (sekretariat) lub 112.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Super Raport 12 V (goście: Miller, Zuber)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.