Radiowóz policji z Torunia

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska Koszmarny wypadek w Toruniu. 9-latek wbiegł prosto pod samochód!

Straszne!

Koszmarny wypadek w Toruniu. 9-latek wbiegł prosto pod samochód!

2022-12-14 9:42

Toruń: Poważny wypadek miał miejsce przy ul. Łódzkiej. 9-letni chłopiec wbiegł na przejście dla pieszych, prosto pod samochód. Młodsza aspirant Dominika Bocian przekazała w rozmowie z "Oto Toruń", że kierowca nie miał szans na reakcję.

Przy przejściach dla pieszych należy zachowywać szczególną ostrożność. Ta zasada powinna obowiązywać zarówno kierowców, jak i pieszych. W tym przypadku zabrakło wyobraźni u 9-letniego chłopca. W miniony poniedziałek (12 grudnia 2022 r.) ok. godziny 15:30, przy ul. Łódzkiej został on potrącony przez kierowcę osobowego seata. - Dziecko wbiegło zza przeszkody na jezdnie prosto pod samochód. Takie zachowanie pieszego jest niedozwolone. Kierowca nie miał szans na zareagowanie - powiedziała portalowi "Oto Toruń" mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu.

Toruń: 9-latek potrącony przez samochód. Policja apeluje

Potrącony przez seata 9-latek trafił do szpitala. Na miejsce została wezwana jego matka. Policjantka z Torunia apeluje o ostrożność zarówno do kierowców, jak i do pieszych. Warunki atmosferyczne nie ułatwiają nam zadania. Warto to wziąć pod uwagę. Wprawdzie piesi mają na przejściach pierwszeństwo, ale to nie zwalnia ich z obowiązku zachowania odpowiedniego poziomu koncentracji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty