Poszukiwany kierowca

Krystian pędził swoim bmw przez miasto. Zginął pieszy, a on uciekł z miejsca wypadku. Policja publikuje wizerunek

2022-09-22 10:57

Ważny komunikat policji z Aleksandrowa Kujawskiego. Funkcjonariusze powadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Aleksandrowie Kujawskim w sprawie śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło w dniu 25 sierpnia 2022 roku, około godziny 21.00 w tym mieście. Do sprawy poszukiwany jest kierowca bmw - Krystian Markowski. Jego wizerunek został przekazany mediom. Przyjrzyjcie mu się uważnie!

Tragiczny wypadek w Aleksandrowie Kujawskim. Nie żyje pieszy

Do tragicznego wypadku w Aleksandrowie Kujawskim doszło 25 sierpnia, ok. godziny 21:00. - Kierujący bmw, jadąc z nadmierną prędkością ulicą Chopina, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 49-letni pieszy - wyjaśnia asp. Marta Błachowicz, oficer prasowy KPP Aleksandrów Kujawski. - Z miejsca wypadku uciekł kierowca bmw, który do chwili obecnej jest poszukiwany przez prowadzących postępowanie - dodaje policjantka. Funkcjonariusze przekazali mediom wizerunek poszukiwanego. Zamieszczamy go w poniższej galerii ze zdjęciami! Przyjrzyjcie mu się uważnie!

Czytaj też: Marek N. przez kilka miesięcy planował atak terrorystyczny na szkołę. Powstrzymał go woźny

Tragiczny wypadek w Aleksandrowie Kujawskim. Oto poszukiwany

Poszukiwany to Krystian Markowski, syn Adama i Barbary, urodzony 06.06.1986 r., zamieszkały w Aleksandrowie Kujawskim. Mężczyzna jest krępej budowy ciała. Ma około 164 cm wzrostu, może ważyć około 87 kilogramów. Twarz owalna, oczy ciemne, śniada cera, czoło wysokie z zakolami, włosy czarne krótkie.

- Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać mężczyzna prezentowany na zdjęciu, były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc policjantom w tej sprawie, proszone są o pilny kontakt z numerem 112 lub z Komendą Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim pod numerem telefonu 47 753 62 00 - apeluje asp. Błachowicz.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Zatrzymanie jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE