Kujawsko-Pomorskie: Koszmar koło Radomina! Straszna śmierć kierowcy ciężarówki

2020-05-25 8:00 KM
Koszmarny wypadek koło Radomina
Autor: Państwowa Straż Pożarna Wypadek w gminie Radomin. Nie żyje kierowca ciężarówki z kujawsko-pomorskiego

To był tragiczny weekend na drogach w województwie kujawsko-pomorskim. W minioną sobotę (23 maja) w miejscowości Bocheniec (gmina Radomin) doszło do śmiertelnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Niestety w zdarzeniu zginął 46-letni mężczyzna.

Wszytko działo się sobotniej nocy (23 maja) w gminie Radomin (powiat golubsko-dobrzyński, województwo kujawsko-pomorskie). Ok. godziny 3:00 strażacy otrzymali informację o wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. 

- W wyniku zdarzenia mamy jedną ofiarą śmiertelną. Na miejscu pracowały 2 zastępy JOP. Ruch pojazdów na drodze wojewódzkiej został wstrzymany - przekazuje na swoim kanale Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu.

Ofiara tego wypadku to 46-letni mężczyzna z powiatu rypińskiego, który kierował jedną z ciężarówek. Policjanci, którzy prowadzili działania na miejscu zdarzenia ustalili, że najprawdopodobniej do tragedii doszło przy wyprzedzaniu pojazdów. Szczegóły ujawni śledztwo.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy współczucia. Nasza redakcja apeluje do kierowców z regionu - prognoza pogody na najbliższe godziny jest bardzo niekorzystna. Uważajcie na drogach, zdejmijcie nogę z gazu i zachowajcie odpowiedni poziom koncentracji!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Poważny wypadek w Zielonce. Motocyklista uderzył w bariery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.