Kujawsko-pomorskie: Dramatyczna akcja poszukiwawcza w lesie! Finał zaskakuje

2021-09-15 16:50
Kujawsko-pomorskie: Ogromna akcja poszukiwawcza w lesie! Zaskakujący finał
Autor: KPP w Chełmnie

74 policjantów i strażaków poszukiwało grzybiarza, którego zaginięcie zgłosiła żona. Kobieta zmartwiła się, ponieważ mężczyzna choruje na serce, a nie zabrał telefonu. Na szczęście, po kilku godzinach, 74-latek... sam wrócił do domu.

Kujawsko-pomorskie: Poszedł na grzyby i przepadł. Zaskakujący finał poszukiwań

Wczoraj (14 września) około 15.00 dyżurny KPP Chełmno otrzymał zgłoszenie dotyczące zaginięcia starszej osoby w lesie. - Małżeństwo pojechało do lasu na grzyby. Zgłaszająca oświadczyła, że około 13.00 widziała się ze swoim mężem w okolicy Nowej Wsi Chełmińskiej - wyjaśnia asp. Tomasz Zieliński z chełmińskiej jednostki.

Zobacz: Bydgoszcz: 14-letnia Aleksandra wciąż nie daje znaku życia. Ważny apel policji

Po upływie dwóch godzin zaniepokoiła się, ponieważ mąż nie wrócił w umówione miejsce, a nie posiadał telefonu komórkowego. Dodatkowo obawiała się o zdrowie męża, gdyż choruje na serce. W jednostce ogłoszono alarm. Łącznie w poszukiwaniach wzięło udział 74 policjantów i strażaków ochotników, funkcjonariuszom towarzyszył też pies tropiący.

Finał całego zdarzenia okazał się dość zaskakujący, ale szczęśliwy. 74-latek po kilku godzinach przyszedł do swojego domu w Chełmnie. Z jego relacji wynika, że odszedł za daleko od pozostawionego w lesie auta i w pewnym momencie uznał, że lepiej będzie dojść do domu inną drogą pieszo. Mężczyzna był zdziwiony całym zamieszaniem.

Kuria nie pozwala mi na remont
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE