Kujawsko-Pomorskie: Znęcał się nad rodziną. Ukrył się na oddziale... odwykowym!

2021-01-21 11:54 km
Szpital
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Kujawsko-Pomorskie: Znęcał się nad swoją rodziną. Ukrył się na oddziale... odwykowym! / Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Radziejowa zatrzymali 51-latka, który aby uniknąć więzienia wpadł na dość oryginalny pomysł. Mężczyzna schronił się... na oddziale odwykowym. - Po zatrzymaniu trafił za kraty, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy - poinformował nas asp. szt. Marcin Krasucki z KPP Radziejów.

Kujawsko-Pomorskie. Poszukiwany ukrył się na oddziale... odwykowym!

Czego to poszukiwani za przestępstwa nie zrobią, aby uniknąć kontaktu z policjantami? Przykład 51-latka pokazuje, że miewają naprawdę oryginalne pomysły. Radziejowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ustalili, że na oddziale terapii uzależnień radziejowskiego szpitala, może przebywać osoba, która ma sporo na sumieniu. Pojechali tam, żeby sprawdzić ten sygnał. Informacja potwierdziła się, więc funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Przeczytaj także: MARTWE ŁABĘDZIE w powiecie toruńskim! Miały ptasią grypę

- Okazało się, że 51-latek z pow. włocławskiego jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy we Włocławku za popełnione wcześniej przestępstwa m.in. znęcanie się nad rodziną - przekazuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

"Pomysłowy Dobromir" został niemal natychmiast przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dziewięć miesięcy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Łódź. Zabójca z placu zabaw zatrzymany! Wpadł w podwarszawskich Łomiankach