18-letni Kacper GRUCHNĄŁ w ciężarówkę. Jego MAMA ZGINĘŁA! Koszmar w Kujawsko-Pomorskiem

2021-01-20 12:14 km korz
Kacper kierował BMW i uderzył w ciężarówkę. Jego mama Anna zginęła
Autor: Reprodukcja Piotr Lampkowski / Super Express Kacper kierował BMW i uderzył w ciężarówkę. Jego mama Anna zginęła w wypadku w Kujawsko-Pomorskiem

Śmiertelny wypadek w miejscowości Okrąg (powiat lipnowski, województwo kujawsko-pomorskie). We wtorek (19.01.2021) po godzinie 13:00 policjanci dostali informację o tragicznym zdarzeniu drogowym. - Kierujący BMW 18-latek uderzył w auto ciężarowe. Na miejscu zginęła pasażerka auta - poinformowała podkom. Małgorzata Małkińska z KPP w Lipnie. Więcej szczegółów na se.pl/torun.

Śmiertelny wypadek Okrąg. Nie żyje pasażerka BMW

Czarny wtorek (19 stycznia) na drogach w województwie kujawsko-pomorskim. Po godzinie 13:00 policjanci z Lipna otrzymali informację o wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 557 w miejscowości Okrąg (powiat lipnowski). Na miejscu stwierdzono zgon 37-letniej pasażerki BMW - dziennikarz "Super Expressu" ustalił, że chodzi o matkę kierowcy. Jak doszło do tragedii? Funkcjonariusze przekazują, że przyczyną były najprawdopodobniej trudne warunki drogowe, czyli opady marznącego deszczu ze śniegiem.

Przeczytaj też: Morsowanie Jarosława zakończyło się ŚMIERCIĄ! Znajomi widzieli jak uderza głową o lód i IDZIE NA DNO!

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW 18-letni mieszkaniec gm. Lipno uderzył w tył zaparkowanego na poboczu ciężarowego volvo - przekazuje nam podkomisarz Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

18-letni Kacper miał prawo jazdy zaledwie od dwóch miesięcy. Był niedoświadczonym kierowcą, a na drogach panowała istna szklanka. Trwa policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratury. Do sprawy będziemy wracać na portalu Toruń Projekt Miasto! Rodzinie i najbliższym kobiety składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Śmiertelny wypadek na DK91 w miejscowości Szprudowo