Legenda policji z Torunia przechodzi do Golubia-Dobrzynia! Dostanie renomowane stanowisko

i

Autor: KPP w Golubiu-Dobrzyniu Legenda policji z Torunia przechodzi do Golubia-Dobrzynia! Dostanie renomowane stanowisko

Legenda policji z Torunia zmienia komendę! Prestiżowe stanowisko. Posypały się gratulacje!

2022-03-24 10:13

W miniony wtorek (22.03.2022) inspektor Mirosław Elszkowski wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu - podinspektor Wioletcie Dąbrowskiej, powszechnie kojarzonej z biurem prasowym KMP w Toruniu. Podinsp. Dąbrowska zastąpi młodszego inspektora Pawła Bartoszewskiego.

Podinsp. Wioletta Dąbrowska (50 l.) z KMP w Toruniu przez ponad 15 lat pracowała w biurze prasowym. Profesjonalna i powszechnie bardzo lubiana przez dziennikarzy z lokalnych mediów i nie tylko. Podinspektor Wioletta Dąbrowska wstąpiła do policji 31 lat temu. - Pamiętam, że moje początki w biurze prasowym były bardzo trudne. Musiałam poznać realia i wiele nauczyłam się właśnie od dziennikarzy. To były czasy, kiedy media bardzo kontrolowały instytucje publiczne. Często było tak, że telefon się urywał, a nawet miałam wrażenie, że dzwoni, choć w istocie tak nie było. Na szczęście zostałam bardzo ciepło przyjęta i ta współpraca przez lata była bardzo przyjemna - mówi "Super Expressowi" podinsp. Dąbrowska. Teraz przed policjantką nowy etap kariery. We wtorek (22.03.2022) podczas uroczystej zbiórki inspektor Mirosław Elszkowski wręczył podinspektor Wioletcie Dąbrowskiej rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu.

Czytaj też: Zapłacił fałszywymi pieniędzmi w Toruniu! Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policję [Zdjęcia]

- Chciałabym w tym miejscu podziękować redaktorom "Super Expressu" i innym dziennikarzom, z którymi przez lata współpracowałam. Bardzo wiele nauczyłam się właśnie od was, często nawzajem tłumaczyliśmy sobie kwestie techniczne. Ten czas będę wspominać do końca życia - podkreśla podinsp. Dąbrowska w rozmowie z naszym portalem.

Młodszy inspektor Paweł Bartoszewski, którego zastępuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, od początku służby związany był z Komendą Powiatową Policji w Golubiu-Dobrzyniu. Od 2012 roku pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego, a przez ostatnie 4 lata pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu. Inspektor Paweł Bartoszewski będzie teraz pełnił obowiązki na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy.

Podinspektor Dąbrowskiej dziękujemy za lata współpracy i życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy masz zaufanie do toruńskiej policji?
Poranna kradzież w sklepie koło Torunia. Rozpoznajesz sprawców?