Lil Masti spotkała się z Mentzenem. Polityk ma radę dla wszystkich influencerów: Uciekajcie z podatku

i

Autor: www.instagram.com/lilmasti/

Internet zapłonął!

Lil Masti spotkała się z Mentzenem. Polityk ma radę dla wszystkich influencerów: "Uciekajcie z podatku"

2023-01-13 17:22

Lil Masti spotkała się z bardzo znanym politykiem z Torunia, Sławomirem Mentzenem. Prezes partii Nowa Nadzieja został zapytany przez influencerkę o radę podatkową. - Uciekajcie z podatku liniowego - zachęcił ekspert od ekonomii i zaproponował alternatywne rozwiązanie. Spotkanie tych dwojga wzbudziło sporo emocji w sieci.

Aniela Katarzyna Bogusz, znana przede wszystkim jako Lil Masti to piosenkarka, youtuberka, influencerka i zawodniczka freak show fight. Całkiem niedawno 32-latka oznajmiła swoim fanom na Instagramie, iż spodziewa się dziecka. Pokazała moment sprawdzania testu ciążowego, nagrała reakcję swojego męża na wieś o maleństwie, które w tym roku powitają na świecie i zrelacjonowała wizytę u ginekologa podczas badania USG. Ta aktywność wywołała lawinę komentarzy w sieci. Nie inaczej jest w opisywanym przypadku.

Lil Masti spotkała się z Mentzenem. Polityk ma radę dla wszystkich influencerów

Obecna mistrzyni Fame MMA kobiet w kategorii OPEN spotkała się ze Sławomirem Mentzenem, znanym z prawicowych poglądów ekspertem od ekonomii. Pochodzący z Torunia prezes partii "Nowa Nadzieja" został zapytany o radę podatkową dla influencerów.

- Mam jedną radę dla influencerów - uciekajcie z podatku liniowego. To było dobre przed Nowym Ładem. Teraz jest to bardzo wysoko opodatkowana działalność. Idźcie w kierunku ryczałtu, maksymalnie 15% podatku. Ewentualnie spółka komandytowa - 17%, spółka z o.o. na CIT estońskim, cokolwiek, ale nie podatek liniowy - podkreślił Sławomir Mentzen. 

Nie wszyscy komentujący popierają konsultacje Lil Mati z Mentzenem. Negatywnie nastawieni do tego spotkania zaznaczają, że promowanie człowieka o skrajnych poglądach nie powinno mieć miejsca. Aniela Bogusz jest jednak przekonana, że jej wybór był słuszny, a spotkanie miało charakter biznesowy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy podoba Ci się Lil Masti?
Lil Masti zmiażdżyła Brodnicką. Freak-fighterka pokonała mistrzynię świata