Magiczne nagranie

Nagrali przepiękny spot świąteczny pod Toruniem. Nie sposób powstrzymać wzruszenia

2022-12-21 15:10

Toruń i okolice czują już klimat świąt Bożego Narodzenia. W nowoczesnym wnętrzu Filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach i w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie nagrywano spot świąteczny władz samorządowych Powiatu Toruńskiego. W ten sposób przekazano najlepsze świąteczne życzenia mieszkańcom i przyjaciołom powiatu. Zobaczcie efekt na portalu se.pl!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i z tej okazji powstał piękny, świąteczny spot. Rzecznik prasowy Starosty Powiatowego Marka Olszewskiego informuje nas, że o oprawę muzyczną sportu zadbali Zuzanna Mytlewska i Janusz Lewandowski. Członkowie Zarządu w rytm „Cichej Nocy” dekorowali choinkę wieszając na niej piernikowe ozdoby. W świątecznej produkcji wystąpili: Starosta Toruński Marek Olszewski i Członek Zarządu Powiatu Toruńskiego Mirosława Kłosińska oraz podopieczni Filii Poradni Psychologicznej-Pedagogicznej w Dobrzejewicach.

Toruń i okolice: Zobacz piękny świąteczny spot w reżyserii Adriana Aleksandrowicza

Piernikowe ozdoby, które wykorzystano w spocie przygotowali uczestnicy warsztatów świątecznych w Bibliotece Centrum Kultury w Łubiance.

- Za pomoc w realizacji spotu dziękujemy: dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chełmży Małgorzacie Domalskiej, zastępcy dyrektora Katarzynie Kosińskiej, dyrektor BCK w Łubiance Danucie Kwiatkowskiej. dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie Przemysławowi Piotrowskiemu i Agnieszce Łazowskiej - przekazuje Adrian Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Toruniu i reżyser spotu. Efekty nagrań prezentujemy pod tekstem. Znajdziecie tam również galerię ze zdjęciami z przygotowań.

Warto przypomnieć, że budynek Filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach zdobył główną nagrodę w tegorocznej edycji konkursu "Modernizacja Roku&Budowa XXI" w kategorii "Małe jest piękne".

Sonda
Gdzie wolisz spędzić święta Bożego Narodzenia?