Najnowsza prognoza pogody dla Torunia! Co nas czeka 12 września?

2019-09-12 7:36 AG
Pogoda w Toruniu wreszcie poprawi nam nastrój?! Juwenalia UMK mogą być bez opadów!
Autor: Pexels.com

W czwartek, 12 września na portalu ESKA INFO Toruń sprawdzamy, co przyniesie nam dzisiaj pogoda. Metrolodzy zapowiadają, że przed nami kolejny słoneczny dzień, a to niewątpliwie bardzo cieszy! Co jeszcze w pogodzie? Sprawdźcie koniecznie!

- W czwartek będziemy na skraju wyżu atmosferycznego, ale z północy przedostanie się trochę wilgoci z zanikających frontów atmosferycznych związanych z niżami znad północnej Europy. Napływać będzie dość ciepła masa powietrza, która po południu ogrzeje się do około 20 st. (łagodny chłód/komfort termiczny, ale początkowo wyraźny chłód) - pisze Rafał Maszewski, właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl.

Na niebie przybędzie nam chmur - zachmurzenie osiągnie aż 90% powierzchni nieba. To nie oznacz jednak, że nie zobaczymy słońca, które nieśmiało będzie do nas wyglądać zza gęstych chmur. 

- Warunki biometeorologiczne pozostaną na ogół obojętne, a ciśnienie atmosferyczne początkowo nieco wzrośnie. Zachodni, a początkowo południowo zachodni wiatr będzie umiarkowany - czytamy dalej na pogodawtoruniu.pl.

Aktualizacje w prognozach pogody zawsze znajdziecie na ESKA INFO Toruń. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu!