Amfetamina z Włocławka

i

Autor: KMP we Włocławku Nalot na mieszkanie włocławianina. Amfetamina pogrążyła młodego mężczyznę

Zatrzymany!

Nalot na mieszkanie włocławianina. Amfetamina pogrążyła młodego mężczyznę

2022-12-08 11:03

Włocławek: Miejscowi policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę. Znaleziona w jego mieszkaniu amfetamina może oznaczać "bilet" na 10 lat więzienia. - Zgodnie z decyzją sądu podejrzany trafił już na 3 miesiące do aresztu tymczasowego - informuje nas nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy KMP we Włocławku.

Policjanci z Włocławka podejrzewali 34-letniego mężczyznę o posiadanie narkotyków i postanowili zweryfikować swoje ustalenia. Funkcjonariusze sprawdzili pomieszczenia użytkowane przez włocławianina, co jak się okazało, było jedynie formalnością. - Znaleźli tam podejrzanie wyglądający biały proszek, który zabezpieczyli do dalszych badań. Wykazały one, że jest to ponad 180 gramów amfetaminy - informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z włocławskiej policji.

Włocławek: Za amfetaminę grozi mu 10 lat więzienia

Policjantka dodaje, że mężczyzna został zatrzymany, a następnie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. - Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd już zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy - podsumowuje nadkomisarz Seligowska-Ostatek.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Wjechał w sklep na stacji paliw, był po narkotykach