Nocna awantura w centrum Torunia. 34-latek wyładował na nich agresję

2021-10-19 12:58

Toruń. W nocy z soboty na niedzielę (16/17 października) strażnicy miejscy z Torunia mieli pełne ręce roboty. Wszystko przez 34-latka, który wyładowywał swoją agresję na samochodach. Funkcjonariusze podjęli wobec niego skuteczną interwencję.

Nocna awantura w centrum Torunia. 34-latek wyładował na nich agresję

Strażnicy miejscy z Torunia są przyzwyczajeni do tego, że nocami nierzadko mają więcej pracy niż za dnia. Tak też było w miniony weekend. W nocy z soboty na niedzielę (16/17.10.2021) funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego mieszkańca grodu Kopernika. Dlaczego musieli założyć mu kajdanki? Około godziny 2.35 strażnicy patrolujący ulicę Dąbrowskiego zauważyli mężczyznę, który swoją agresję zaczął wyładowywać na zaparkowanych pojazdach.

Czytaj też: Pozabijali się nawzajem?! Spoczęli w jednym grobie. Historia z Torunia przeraża

- Dewastator kopał auta, skakał po bagażniku a nawet w jednym próbował wybić szybę. Dzięki szybkiej reakcji strażników udało się zatrzymać agresywnego 34-latka. Dalsze czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi toruńska policja - wyjaśnia Jarosław Paralusz ze Straży Miejskiej w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jak oceniasz działania toruńskiej straży miejskiej?
Ukradli kawę wartą tysiąc złotych. Szuka ich policja z Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE