Nożownik zaatakował kobietę w samym sercu toruńskiej starówki!

2020-09-01 13:17 KM
Starówka nocą
Autor: CC Pixabay.com Nożownik zaatakował kobietę w samym sercu toruńskiej starówki! / Zdjęcie ilustracyjne

Dantejskie sceny na terenie toruńskiej starówki. Srażnicy miejscy ujęli sprawcę okaleczenia kobiety. Do zdarzenia w miniony czwartek (27 sierpnia) w godzinach wieczornych. Mężczyzna zaatakował poszkodowaną nożem. - Poraniona została opatrzona przez ratowników medycznych, natomiast 41-letni napastnik został przekazany policji - przekazuje Jarosław Paralusz, zastępca komendanta SM w Toruniu.

Na toruńskiej starówce bywa niebezpiecznie, zwłaszcza późnym wieczorem i w nocy. W miniony czwartek (27 sierpnia) około godziny 21.30 do patrolu na ulicy Rynek Nowomiejski w Toruniu podbiegła poraniona kobieta. Poszkodowana przekazała służbom, że została zaatakowana nożem przez byłego konkubenta, który uciekł w stronę ulicy Małe Garbary. Dwóch funkcjonariuszy pozostało przy kobiecie w celu udzielenia jej pomocy przedmedycznej, natomiast dwóch kolejnych udało się natychmiast szukać napastnika, co względnie szybko przyniosło spodziewany efekt. Dzięki uzyskanym informacjom strażnicy ustalili prawdopodobne miejsce przebywania sprawcy.

- Faktycznie, we wskazanym mieszkaniu strażnicy z Grupy Interwencyjnej zastali napastnika. Podczas ujęcia mężczyzna nie stawiał oporu. Poraniona kobieta została opatrzona przez ratowników medycznych, natomiast 41-letni napastnik został przekazany policji - przekazuje nam Jarosław Paralusz, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Policjanci z Torunia zatrzymali dwóch nastolatków. Kilkadziesiąt zarzutów!