Pędził 116 km/h przez teren zabudowany! Bez uprawień i z malutkimi dziećmi w aucie

2021-05-17 12:04
Pędził 116 km/h przez teren zabudowany! Bez uprawień i z malutkimi dziećmi w aucie
Autor: KPP w Inowrocławiu Pędził 116 km/h przez teren zabudowany! Bez uprawień i z malutkimi dziećmi w aucie

Tysiąc złotych mandatu - takich konsekwencji zapewne nie spodziewał się kierowca seata, którego patrol ruchu drogowego zatrzymał na terenie gminy Złotniki Kujawskie w powiecie inowrocławskim. - Kierowca nie tylko znacznie przekroczył prędkość, ale też naraził na niebezpieczeństwo przewożone dzieci - wyjaśnia rzecznik policji.

Pędził 116 km/h przez teren zabudowany! Bez uprawień i z malutkimi dziećmi w środku

116 km/h w terenie zabudowanym, gdzie dozwolona była jazda do „pięćdziesięciu” - tak podróżował przez miejscowość Krężoły gmina Złotniki Kujawskie kilka dni temu (14.05.21) 25-letni mężczyzna. - Na dodatek podróżował on z dwojgiem swoich małych dzieci, w wieku 2 i 3 lata. To nie był jednak koniec jego przewinień, bo mężczyzna jechał bez uprawnień i nie miał aktualnych badań technicznych samochodu - wyjaśnia rzecznik inowrocławskiej policji, asp. szt. Izabella Drobniecka.

Zobacz: Mieszkańcy Torunia zdjęli maseczki i ruszyli na miasto. Napotkali policyjne kontrole

Patrol, który namierzył kierującego natychmiast zakazał mu dalszej jazdy i zatrzymał dowód rejestracyjny. - Za tak wiele wykroczeń, suma mandatów, którymi został ukarany wyniosła tysiąc złotych - dodaje Drobniecka.

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: PiS idzie drogą Gierka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE