Pogoda na weekend 16 maja - 17 maja. Słońce czy deszcz? Sprawdź czy warto mieć parasol [PROGNOZA POGODY NA WEEKEND]

2020-05-15 14:42 KM
Pogoda na weekend 16 maja - 17 maja. Słońce czy deszcz? Sprawdź czy warto mieć parasol
Autor: CC Unsplash.com Pogoda na weekend 16 maja - 17 maja. Słońce czy deszcz? Sprawdź czy warto mieć parasol

Pogoda na weekend 16 maja - 17 maja. Sprawdzamy dla was aktualne doniesienia meteorologów. Prognoza pogody na weekend jest raczej optymistyczna, choć parasole również się przydadzą. Analizujemy poniżej prognozę pogody dla Polski na sobotę i niedzielę.

Spis treści

  1. Pogoda na weekend 16 maja - 17 maja. Aktualne prognozy
  2. Pogoda na weekend. Prognoza na sobotę - 16 maja
  3. Jaka pogoda na weekend? Prognoza pogody na niedzielę - 17 maja

Pogoda na weekend 16 maja - 17 maja. Aktualne prognozy

Prognoza pogody na najbliższy weekend na portalu ESKA INFO Toruń. Jaka pogoda powita nas 16 maja i 17 maja? Przeważają dobre wieści, choć niektóre regiony Polski muszą się przygotować na deszcz. Poniżej sprawdzamy pogodę na weekend.

- W nocy z piątku na sobotę zwłaszcza przygruntowe przymrozki do -3; -1 stopni możliwe są na wschodzie, południu i częściowo w centrum. Na Pomorzu okresami słabo popada deszcz - pisze na swojej stronie Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Pogoda na weekend. Prognoza na sobotę - 16 maja

W porównaniu z poprzednimi dniami, będzie minimalnie cieplej. 16 stopni w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Kielcach, Lublinie, Wrocławiu i Poznaniu. Nieco chłodniej będzie w okolicach Olsztyna - ok. 13 stopni. Prognoza pogody na weekend sugeruje, że deszcz może spaść na Pomorzu, poza tym dominować będzie przyjemne słońce. Warunki atmosferyczne przypominają nam o panującej porze roku.

Jaka pogoda na weekend? Prognoza pogody na niedzielę - 17 maja

W niedzielę w niemal całym kraju słońce będzie się przeplatać z chmurami. Temperatury ponownie minimalnie wzrosną. Najcieplej na Dolnym Śląsku, w okolicach Katowic, Krakowa, Kielc i Lublina - 19 stopni. Z kolei na Pomorzu ok. 15 stopni - to ponownie będzie najmniej przyjemny region. Jeśli wybieracie się nad morze - koniecznie weźcie parasol. Prognoza pogody na weekend zwraca również uwagę na obojętne warunki biometeorologiczne, które będą dominować w Polsce.

Opady deszczu? W drugiej części weekendu mogą się pojawić w Małopolsce, na Pomorzu oraz Warmii i Mazurach.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Hotplota.pl: Zaniedbane paznokcie Katy Perry, ciążowy brzuch Sophie Turner i ślub Britney Spears

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.