Pogoda pogorszy nasze samopoczucie. Są też dobre wieści dla Torunia [PROGNOZA POGODY 3.06.2020]

2020-06-03 6:37 KM
Słońce przebija się zza chmur
Autor: CC Pixabay.com Pogoda pogorszy nasze samopoczucie. Są też dobre wieści dla Torunia [PROGNOZA POGODY 3.06.2020] / Zdjęcie ilustracyjne

Oto najnowsza prognoza pogody dla Torunia, województwa kujawsko-pomorskiego i innych rejonów Polski. Sprawdzamy najnowsze prognozy pogody na dzień 3.06.2020. Wszystko wskazuje na to, że biomet w okolicach grodu Kopernika nie będzie w środę korzystny. Co jeszcze nas czeka w najbliższych godzinach? Szczegółowa analiza pogodowa poniżej.

Prognoza pogody w Polsce - 3.06.2020

Zaczynamy od prognozy pogody na środę dla całej Polski. Co nas czeka w najbliższych godzinach? Szczegóły jak zwykle zdradza meteorolog z Torunia. 

- W środę deszcz okresami popada na wschodzie i tam będzie najchłodniej - 13-14 stopni. Z kolei na zachodzie nadal będzie najcieplej 20-22 stopni. W centrum zobaczymy na termometrach 18-19 stopni Na wschodzie i zachodzie chmur będzie stosunkowo najwięcej - przekazuje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Generalnie w kraju będzie przeważać przyjemna pogoda. Nie powinniśmy narzekać, gdyż początek czerwca jest raczej pozytywny. Do lata z prawdziwego zdarzenia wciąż jednak daleko.

Prognoza pogody dla Torunia - co nas czeka 3 czerwca?

Jeżeli chodzi o prognozę pogody dla Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego, ponownie jest sporo dobrych wieści. Niestety z czasem nasze samopoczucie może się pogorszyć.

- W dzień będziemy w obszarze obniżonego ciśnienia w niezbyt ciepłej masie powietrza, które w wyniku operacji słonecznej ogrzeje się po południu do 19-20 stopni, będzie ciepło, tylko początkowo wyraźnie chłodno. Północny wiatr powieje okresami z umiarkowaną prędkością, a ciśnienie atmosferyczne nadal będzie spadać. Pod koniec dnia warunki biometeorologiczne będą się pogarszać - tłumaczy Rafał Maszewski.

Kolejna noc będzie pogodna, ale wyraźnie chłodna. Niebawem wracamy z kolejnymi na ESKA INFO Toruń z kolejnymi doniesieniami pogodowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Jeże po leczeniu trafiają do parku w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.