Radiowóz

i

Autor: Policja Policja / Zdjęcie ilustracyjne

Mają go!

Policyjny nalot na Bydgoskim Przedmieściu. 28-latek był w ciężkim szoku

2023-07-26 7:15

Policjanci z Torunia przeprowadzili skuteczny nalot na mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu. Ukrywający się tam 28-latek był w szoku, bo myślał, że kryminalni nie wpadną na jego trop. Na jaw wyszły kolejne przewinienia poszukiwanego.

Policjant z biura prasowego KMP w Toruniu pochwalił się skuteczną akcją kolegów z wydziału kryminalnego. Funkcjonariusze wpadli na trop 28-latka, który był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za kierowanie samochodem pod wplywem środów odurzających. Młody mężczyzna postanowił ukryć się na Bydgoskim Przedmieściu, ale na niewiele się to zdało. W poniedziałek (24 lipca 2023 r.) policjanci odwiedzili delikwenta.

- Poszukiwany przebywał w jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu. Był całkowicie zaskoczony „wizytą” kryminalnych. Podczas kontroli osobistej przeprowadzonej przez funkcjonariuszy wyszło na jaw, że miał przy sobie dwa zawiniątka z białym proszkiem. Wstępne policyjne testy wykazały, że to ponad 5 gramów amfetaminy - informuje nas st. sierż. Sebastian Pypczyński z KMP w Toruniu.

Toruń: 28-latek zatrzymany na Bydgoskim Przedmieściu

Podejrzany wpadł w jeszcze większe tarapaty. Policjanci zabezpieczyli ujawnioną substancję i przekazali ją do laboratorium kryminalistycznego. Tam proszek poddany zostanie szczegółowym badaniom.

- Jeszcze tego samego dnia, zatrzymany usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków może mu grozić dodatkowo do 3 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia st. sierż. Pypczyński.

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności z udziałem 28-latka policjanci doprowadzili go prosto do celi zakładu karnego. Swoje przestępstwa będzie mógł przemyśleć w celi.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Rozbili gang narkotykowy z Warszawy. 11 osób zatrzymanych