Poszedł na ryby, nigdy nie wrócił do domu. Koszmar w Chełmży

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express / Zdjęcie poglądowe Poszedł na ryby, nigdy nie wrócił do domu. Koszmar w Chełmży / Zdjęcie ilustracyjne

Straszne!

Poszedł na ryby, nigdy nie wrócił do domu. Koszmar w Chełmży

2023-07-24 15:51

Fatalne informacje spłynęły do nas z powiatu toruńskiego. 27-letni wędkarz utonął w jeziorze Archidiakonka w gminie Chełmża. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego mężczyzna stracił równowagę. Przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci.

Dramat rozegrał się w minioną sobotę (22 lipca 2023 r.) w godzinach wieczornych. Młodsza aspirant Dominika Bocian z biura prasowego KMP w Toruniu poinformowała nas, że jej koledzy mają już wstępne ustalenia w tej sprawie. - 27-letni mieszkaniec Chełmży wędkował na pomoście nad jeziorem Archidiakonka. Ok. godziny 20:00 mężczyzna stracił równowagę, wpadł do wody i zaczął się topić - przekazuje policjantka. Na pomoc ruszył świadek, ale niestety nie zdołał zapobiec tragedii.

Tragiczny finał wędkowania w gminie Chełmża. Apel policji

- Około godziny 21:30 nurkowie wydobyli ciało wędkarza spod powierzchni wody. Przyczyny i okoliczności tego utonięcia są przedmiotem prowadzonego śledztwa. Aura sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek podczas spędzania czasu w pobliżu akwenów - przekazuje mł. asp. Bocian.

Nasza redakcja przyłącza się do komunikatów i próśb przedstawicieli służb. To nie pierwsza tego typu tragedia z ostatnich dni. Wielu mieszkańców regionu żyje wyciskającą ostatnie łzy sprawą 14-letniego Marcela, który utopił się w Wiśle. Na dramat kolegi patrzyli nastolatkowie, ale nie byli w stanie mu pomóc. Więcej na ten temat przeczytacie w tym materiale.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy zdarzyło ci się pić alkohol nad wodą?
Kajakarz z Czech utonął w rzece. Tragedia podczas spływu kajakowego.