Poranna napaść na braci w samym sercu Torunia. Prokuratura ujawnia brutalne szczegóły. Włos jeży się na głowie!

i

Autor: CC Pixabay.com / Licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Poranna napaść na braci w samym sercu Torunia. Prokuratura ujawnia brutalne szczegóły. Włos jeży się na głowie!

Horror na starówce

Poranna napaść na braci w samym sercu Torunia. Prokuratura ujawnia brutalne szczegóły. Włos jeży się na głowie!

2022-08-10 9:18

Toruń: Wracamy do sprawy rozboju, do którego doszło w minioną sobotę (6.08.2022 r.) w samym sercu toruńskiej starówki. Najnowsze ustalenia w tej sprawie sprawiają, że włos jeży się na głowie! Dwaj bracia zostali brutalnie napadnięci, a jeden z nich otrzymał cios w szyję pękniętą butelką. Stąd ślady krwi, o których mówili wcześniej świadkowie. Sprawcy zostali zatrzymani, a jednemu z nich grozi nawet dożywocie.

Toruń: Brutalny rozbój w samym sercu starówki

Sprawę brutalnego rozboju na toruńskiej starówce zasygnalizował nam jeden z czytelników. Pan Bartosz napisał do redakcji wiadomość, z której dowiedzieliśmy się, że w sobotę (6.08.2022 r.) ok. godziny 4:00 na Rynku Staromiejskim interweniowało wielu policjantów, a świadkowie mówili o śladach krwi. Okazało się, że wczesnym rankiem doszło do kradzieży rozbójniczej. Dwaj sprawcy zostali zatrzymani. Prokuratura ujawniła konkretne szczegóły, które mogą zszokować. Mieszkańcy pytają, dlaczego do takich scen dochodzi w reprezentacyjnej części grodu Kopernika?

Czytaj więcej o sprawie: Dantejskie sceny w centrum Torunia. Świadkowie piszą o śladach krwi

Poranna napaść na braci w centrum Torunia. Szczegóły szokują

Przedstawiciel Prokuratury Rejonowej Centrum-Zachód ujawnił w rozmowie z reporterką "Radia Gra" brutalne szczegóły porannej napaści. Ok. godziny 4:00 dwaj bracia zostali zaatakowani przez dwóch mężczyzn. Wszystko działo się na Rynku Staromiejskim.

- Daniel U. pobił jednego z poszkodowanych, a Michał O. zadawał ciosy w szyję pękniętą butelką drugiemu bratu, który w wyniku obrażeń trafił do szpitala. Według wstępnych informacji z prokuratury, życiu zaatakowanego butelką mężczyzny nie grozi niebezpieczeństwo - udało się ustalić dziennikarce "Radia Gra".

28-letni Daniel U. i 39-letni Michał O. zostali zatrzymani przez służby w ciągu doby. Starszy z nich usłyszał m.in. zarzut usiłowania zabójstwa, za który grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Młodszemu za rozbój grozi do 12 lat więzienia. Obaj trafili do aresztu, nie przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. Michał O. odmówił składania wyjaśnień, a Daniel U. stwierdził, że po alkoholu niczego nie pamięta.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?
Nocna agresja kierowcy na terenie Torunia. Wszystko się nagrało!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki