Dantejskie sceny w centrum Torunia. Świadkowie piszą o śladach krwi

i

Autor: archiwum serwisu / zdjęcie poglądowe Dantejskie sceny w centrum Torunia. Świadkowie piszą o śladach krwi

Poranny rozbój na starówce

Dantejskie sceny w centrum Torunia. Świadkowie piszą o śladach krwi

2022-08-08 16:14

Toruń: Niepokojące sceny rozegrały się w sobotę (6.08.2022 r.) ok. godziny 4:00 na Rynku Staromiejskim. Jeden z naszych czytelników poinformował nas, że na miejscu pojawili się policjanci, a świadkowie mówią o śladach krwi. Pierwsze informacje w tej sprawie mówią o rozboju.

- Czy wiadomo mniej więcej co się stało w sobotę na Rynku Staromiejskim w mieście? Kolega mi powiedział, że jest dużo policji i kryminalni na rynku i że było dużo krwi. Może ktoś wie, co tam się stało? - takie zapytanie otrzymała nasza redakcja od pana Bartosza, jednego z czytelników. Rzeczywiście - do niepokojących scen doszło ok. godziny 4:00. Dziennikarze "Radia Gra" podają, że w samym sercu toruńskiej starówki doszło do pobicia i kradzieży. - Prokuratura zatrzymała dwie osoby i jedna z nich została przesłuchana w charakterze podejrzanego. Postawiono jej zarzut o dokonanie rozboju i została tymczasowo aresztowana - wynika z ustaleń.

Czytaj też: Przejęli kilogramy amfetaminy! Policyjny nalot na mieszkanie 28-latka

Na ten moment Prokuraturą Rejonową Centrum-Zachód nie udziela więcej informacji w tej sprawie. Do tematu będziemy wracać również na portalu Super Express Toruń. Naszemu czytelnikowi bardzo dziękujemy za sygnał.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?
Nocna agresja kierowcy na terenie Torunia. Wszystko się nagrało!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki