Dantejskie sceny w centrum Torunia. Świadkowie piszą o śladach krwi

i

Autor: archiwum serwisu / zdjęcie poglądowe Dantejskie sceny w centrum Torunia. Świadkowie piszą o śladach krwi

Poranny rozbój na starówce

Dantejskie sceny w centrum Torunia. Świadkowie piszą o śladach krwi

2022-08-08 16:14

Toruń: Niepokojące sceny rozegrały się w sobotę (6.08.2022 r.) ok. godziny 4:00 na Rynku Staromiejskim. Jeden z naszych czytelników poinformował nas, że na miejscu pojawili się policjanci, a świadkowie mówią o śladach krwi. Pierwsze informacje w tej sprawie mówią o rozboju.

- Czy wiadomo mniej więcej co się stało w sobotę na Rynku Staromiejskim w mieście? Kolega mi powiedział, że jest dużo policji i kryminalni na rynku i że było dużo krwi. Może ktoś wie, co tam się stało? - takie zapytanie otrzymała nasza redakcja od pana Bartosza, jednego z czytelników. Rzeczywiście - do niepokojących scen doszło ok. godziny 4:00. Dziennikarze "Radia Gra" podają, że w samym sercu toruńskiej starówki doszło do pobicia i kradzieży. - Prokuratura zatrzymała dwie osoby i jedna z nich została przesłuchana w charakterze podejrzanego. Postawiono jej zarzut o dokonanie rozboju i została tymczasowo aresztowana - wynika z ustaleń.

Czytaj też: Przejęli kilogramy amfetaminy! Policyjny nalot na mieszkanie 28-latka

Na ten moment Prokuraturą Rejonową Centrum-Zachód nie udziela więcej informacji w tej sprawie. Do tematu będziemy wracać również na portalu Super Express Toruń. Naszemu czytelnikowi bardzo dziękujemy za sygnał.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?
Nocna agresja kierowcy na terenie Torunia. Wszystko się nagrało!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE