"Apteka" w mieszkaniu 28-latka

Przejęli kilogramy amfetaminy! Policyjny nalot na mieszkanie 28-latka

2022-07-27 13:34

Toruń: Kryminalni z miejscowej komendy w jednym z mieszkań odnaleźli ponad 6 kilogramów amfetaminy. 28-latek, do którego należał trefny towar niebawem usłyszy zarzuty. - Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może mu grozić do 10 lat więzienia - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Policjanci z Torunia pochwalili się udaną akcją kryminalnych, która miała miejsce w miniony wtorek (26.07.2022 r.) na terenie grodu Kopernika. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli osobowego peugeota, za którego kierownicą siedział 28-latek. Mężczyzna miał przy sobie woreczek z małą ilością białego proszku. - Po tej kontroli drogowej funkcjonariusze weszli do jego mieszkania znajdującego się na Chełmińskim Przedmieściu. Tam odnaleźli ponad 6 kilogramów białego proszku. Wstępne policyjne testy wykazały, że jest to amfetamina. 27 lipca zatrzymany usłyszy zarzuty - podaje w komunikacie asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu. Trefny towar przejęty przez toruńskich policjantów możecie zobaczyć w poniższej galererii ze zdjęciami.

Czytaj też: Nowa ścieżka rowerowa połączy Toruń z Chełmżą. Kiedy powstanie?

- Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może mu grozić do 10 lat więzienia - podsumowuje funkcjonariusz z Torunia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?
Złodziej zaatakował na toruńskiej starówce. Rozpoznajesz go?