"Apteka" w mieszkaniu 28-latka

Przejęli kilogramy amfetaminy! Policyjny nalot na mieszkanie 28-latka

2022-07-27 13:34

Toruń: Kryminalni z miejscowej komendy w jednym z mieszkań odnaleźli ponad 6 kilogramów amfetaminy. 28-latek, do którego należał trefny towar niebawem usłyszy zarzuty. - Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może mu grozić do 10 lat więzienia - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Policjanci z Torunia pochwalili się udaną akcją kryminalnych, która miała miejsce w miniony wtorek (26.07.2022 r.) na terenie grodu Kopernika. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli osobowego peugeota, za którego kierownicą siedział 28-latek. Mężczyzna miał przy sobie woreczek z małą ilością białego proszku. - Po tej kontroli drogowej funkcjonariusze weszli do jego mieszkania znajdującego się na Chełmińskim Przedmieściu. Tam odnaleźli ponad 6 kilogramów białego proszku. Wstępne policyjne testy wykazały, że jest to amfetamina. 27 lipca zatrzymany usłyszy zarzuty - podaje w komunikacie asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu. Trefny towar przejęty przez toruńskich policjantów możecie zobaczyć w poniższej galererii ze zdjęciami.

Czytaj też: Nowa ścieżka rowerowa połączy Toruń z Chełmżą. Kiedy powstanie?

- Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może mu grozić do 10 lat więzienia - podsumowuje funkcjonariusz z Torunia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?
Złodziej zaatakował na toruńskiej starówce. Rozpoznajesz go?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE