Funkcjonariusze Grupy Interwencyjnej Straży Miejskiej w Toruniu udaremnili kradzież rowerów

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Nocny pościg za 12-letnią dziewczyną w Toruniu! Dziewczyna ma poważne kłopoty

Szokujące sceny

Nocny pościg za 12-letnią dziewczyną w Toruniu!

2022-07-27 9:51

Toruń: Kiedy strażnicy miejscy odkryli, ile lat ma zatrzymana przez nich dziewczyna, byli w niemałym szoku. Nocny pościg zakończył się ujęciem nieletniej, która wpadła w poważne tarapaty. Nie wiadomo dlaczego zdecydowała się na kradzież charakterystycznych rowerów miejskich.

Cała sprawa rozpoczęła się w momencie, gdy przedstawiciele Straży Miejskiej w Toruniu zauważyli ak grupa 5 osób wyrywa rowery miejskie Torvelo ze stacji dokującej. Wszystko działo się w miniony wtorek (26.07.2022 r.) ok. godziny 3:00 w nocy. - Strażnicy natychmiast przystąpili do interwencji. Na ich widok wandale rozdzielili się i zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu udało się zatrzymać jedną osobę - wyjaśnia Jarosław Paralusz z SM w Toruniu. Co w w tej sprawie szokuje najbardziej? Zdecydowanie wiek ujętej przez municypalnych dziewczyny.

Czytaj też: Toruń zatopił legendarny tramwaj! "Będzie jeszcze służył przez długie lata"

- Okazała się nią zaledwie 12-letnia dziewczyna. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja - przekazuje Jarosław Paralusz w komunikacie na stronie SM w Toruniu.

Na ten moment nie wiemy, czy udało się ująć pozostałych wandali. Czekamy na więcej informacji ze strony toruńskiej policji. Nasza redakcja apeluje do rodziców z Torunia i nie tylko - zwracajcie uwagę na swoje pociechy. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym lubią im przychodzić do głowy głupie pomysły, czego dowodem jest chociażby opisywany przypadek.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary za kradzieże powinny być surowsze?
Dramatyczny pościg ulicami Zielonej Góry

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki